No 12.03.2014. BalticMiles MasterCard kredītkarte turpmāk būs PINS kredītkarte | Luminor

Domājot par attīstību un lielākām priekšrocībām klientiem, šī gada 12. martā BalticMiles nāk klajā ar jaunu un aizraujošu starptautisku lojalitātes programmu PINS, savukārt BalticMiles MasterCard kredītkarte turpmāk būs PINS kredītkarte. Jaunā programma ir balstīta uz inovatīvu koncepciju, kas apvieno pastāvīgo lidotāju un mazumtirgotāju lojalitātes programmas un nodrošina priekšrocības gan pircējiem, gan pastāvīgiem lidotājiem. PINS programmā būs lielāks partneru tīkls gan punktu krāšanai, gan tērēšanai. Kā īpašs jaunums būs iespēja pelnīt punktus kopā ar savu ģimeni vai draugiem.

PINS kredītkartes galvenās priekšrocības tāpat kā BalticMiles MasterCard kredītkartei būs gan bezmaksas ārzemju ceļojumu apdrošināšana un bezprocentu kredīts līdz 55 dienām ar elastīgu atmaksas grafiku, gan iespēja savai kredītkartei piesaistīt papildu kartes bērniem vai citiem ģimenes locekļiem vai draugiem.

Kā pieteikties un lietot jauno PINS kredītkarti

Esošie BalticMiles MasterCard kredītkartes lietotāji savu pašreizējo karti varēs lietot jau ar jaunajām PINS kredītkartes priekšrocībām līdz kartes derīguma termiņa beigām, neatkarīgi no tās dizaina un nosaukuma. Klientiem, kuri vēlēsies mainīt kartes dizainu pirms derīguma termiņa beigām, tiks piemērota komisijas maksa pēc cenrāža.

PINS kredītkartei var pieteikties no 12. marta, aizpildot Kredītkartes pieteikumu Nordea bankas klientu apkalpošanas centros vai Nordea internetbankā. Klienti, kas jaunajai PINS kredītkartei pieteiksies līdz 1.aprīlim (ieskaitot), to saņems, sākot no 7.aprīļa.

Vairāk informācijas par PINS lojalitātes programmu un www.pinsforme.com