Nordea aicina pieteikties „Ēnu dienai 2014” | Luminor

12.februārī notiks karjeras izglītības akcija „Ēnu diena 2014”. Tās ietvaros arī Nordea aicina Latvijas skolu skolēnus ēnot bankas speciālistus Biznesa attīstības un Kredītu analīzes departamentos, Sabiedrisko attiecību, Mārketinga daļā un bankas Kontaktu centrā - kopā 10 bankas struktūrvienībās. Pieteikšanās Ēnu dienai notiks līdz 31.janvārim oficiālajā mājas lapā www.enudiena.lv

Nordea bankas Vecākā personāla partnere Latvijā Indra Rozenberga: „Banka ir ļoti daudzpusīgs darba devējs, jo apvieno visdažādāko nozaru pārstāvjus - sākot no ekonomistiem un finanšu analītiķiem, kredītu speciālistiem, klientu menedžeriem un bankas produktu speciālistiem, līdz pat IT nozares pārstāvjiem un radošo nozaru, sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistiem. Dalība „Ēnu dienā” jaunietim ir iespēja ne vien gūt ieskatu izvēlētās profesijas ikdienas darbos, bet arī veikt konkrētus uzdevumus, lai labāk iepazītu profesiju. Īpašs prieks, ka arī bankas darbinieku bērni ik gadu izrāda interesi ēnot sev interesējošās profesijas pārstāvi.”

Nordea banka „Ēnu dienā” piedalās jau ceturto gadu un līdz šim dažādu nozaru bankas speciālistus ēnojuši aptuveni 100 Rīgas un reģionu skolēni. Šogad bankā ēnas iepazīsies ar Nordea Private Banking, Biznesa attīstības atbalsta, Parādu administrēšanas, Kontu un produktu administrēšanas, Mārketinga, Sabiedrisko attiecību, Kredītu analīzes departamenta, Konsultāciju un Kontaktu centra ikdienu.

Karjeras izglītības akciju „Ēnu diena 2014” organizē biznesa izglītības biedrība „Junior Achievement – Young Enterprise Latvija”.

Vairāk informācijas un pieteikšanās www.enudiena.lv