Nordea aicina studentus pieteikties vasaras praksēm | Luminor

Sākoties vasaras brīvlaikam, Nordea aicina studentus pieteikties apmaksātām vasaras prakses vietām dažādās bankas struktūrvienībās un departamentos. Prakses ilgums ir sākot no trīs līdz deviņiem mēnešiem. Pieteikties līdz 15. jūlijam var www.nordea.lv/prakse

Nordea Vecākā Personāla Partnere Latvijā Indra Rozenberga: „Studentus vasaras praksēm aicinām pieteikties jau ceturto gadu un redzam, ka visvairāk prakses pieteikumus saņemam tieši vasaras periodā, kad studenti piesakās gan obligātajām augstskolu noteiktajām praksēm, gan pēc savas iniciatīvas. Prieks, ka studenti prakses saskata kā iespēju un apzinās - šāda pieredze paaugstina konkurētspēju darba tirgū. Šobrīd vidēji saņemam 10 pieteikumus uz vienu prakses vietu, taču gada laikā bankas piedāvātās prakses iespējas izmanto aptuveni 60 studenti.”

Par pieteikšanos

Vasaras praksēm aicināti pieteikties pēdējo kursu studenti, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu un turpina mācības kādā no augstākās izglītības iestādēm, kā arī augstskolu absolventi, kas vēl nav guvuši darba pieredzi -  sešu mēnešu laikā pēc augstskolas absolvēšanas. Šobrīd izsludinātas prakses vakances šādās bankas struktūrvienībās un departamentos – Kontaktu centrā, Kredītu analīzes daļā, Tirdzniecības finansēšanas daļā, Privātpersonu apkalpošanas departamentā, kā arī Klientu apkalpošanas centros Rīgā. Prakses vietu vakances tiek izsludinātas visa gada garumā un par tām studenti var uzzināt uzņēmuma mājas lapā www.nordea.lv/prakse vai sociālajos medijos.

Ko praktikants var sagaidīt no prakses vietas Nordea

  • Profesionālu izaugsmi lielākajā Ziemeļvalstu bankā
  • Iespēju iepazīt izvēlētās nozares konkrētu speciālistu darbu, tā specifiku
  • Profesionālu, radošu un dinamisku kolēģu komandu
  • Darbinieku ievadmācības
  • Iespēju piedalīties bankas organizētajos pasākumos  - Nordea Rīgas maratonā, Nordea korī, velo komandā
  • Apmaksātas prakses iespējas līdz 9 mēnešiem
  • Iespēju pierādīt sevi un nākotnē turpināt sadarbību jau kā darbiniekam

Nordea prakse šobrīd ir vienīgā apmaksātā prakses vieta starp finanšu nozares uzņēmumiem - tās laikā praktikants saņem valstī noteikto minimālo atalgojumu. Katrs ceturtais praktikants ir sevi arī pierādījis un kļuvis par Nordea darbinieku.