Nordea aicina uzņēmējus būt atbildīgiem un laicīgi apzināt ar eiro ieviešanu saistītos jautājumus | Luminor

Aicinām uzņēmumu pārstāvjus uz semināru „Eiro banknošu un monētu identifikācija, drošības pazīmes un viltojumu atpazīšana” trešdien, 24.jūlijā pulksten 13.00.

Gan bankām, gan uzņēmējiem un sabiedrībai kopumā pēc Eiropas Savienības oficiālā paziņojuma 9.jūlijā par Latvijas gatavību pievienoties eiro zonai, galvenā prioritāte ir ar eiro ieviešanu saistītie jautājumi. Nordea iesaka saviem klientiem laicīgi sagatavoties eiro ieviešanai un sadarbībā ar Latvijas Banku 24. jūlijā, pulksten 13.00 – 15.00 Nordea mājā, K.Valdemāra ielā 62 rīko semināru „Eiro banknošu un monētu identifikācija, drošības pazīmes un viltojumu atpazīšana”.

Nordea pārstāvji kopā ar Latvijas Bankas Naudas tehnoloģiju daļas vadītāju Andri Tauriņu izglītos par skaidras naudas drošības un drošas uzglabāšanas jautājumiem. Aicināti piedalīties uzņēmumu pārstāvji, iepriekš savu dalību pierakstot www.nordea.lv/eiro

Nordea bankas Latvijā vadītājs Jānis Buks: Eiro ieviešana būs pozitīvs notikums Latvijas ekonomikai, taču, kā jau unikāls projekts, šis būs arī liels izaicinājums gan Latvijas uzņēmējiem, gan sabiedrībai kopumā. Svarīga un izšķiroša nozīme īpaši uzņēmumu un organizāciju līmenī ir savlaicīgai sagatavošanās eiro ieviešanai. Aicinu uzņēmumu pārstāvjus rūpīgi sekot līdzi norādītajiem termiņiem, domājot par skaidras naudas priekšpiegādi, sistēmu pielāgošanu un inventarizāciju un citiem praktiskiem jautājumiem, kas tieši ietekmēs uzņēmuma darbu, sākot ar nākamā gada 1. janvāri.”

                                                                                  

Līdz šim Nordea seminārus un eiro saistītiem jautājumiem noklausījušies vairāk kā 200 korporatīvo klientu, kas ir labs rādītājs un liecina par uzņēmumu interesi laicīgi sagatavoties eiro ieviešanai.  Semināra video ierakstus un prezentācijas atkārtoti aicinām noskatīties www.nordea.lv/eirolive.

Vairāk par eiro ieviešanu www.nordea.lv/eiro