Nordea, ALTUM un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubators aicina uz semināru | Luminor

Lai sniegtu ieskatu šī brīža tirgus un nozares aktualitātēs, Nordea bankas, Attīstības finanšu institūcijas Altum (ALTUM) un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora (VBII) eksperti aicina uzņēmējus un citus interesentus piedalīties kopīgā seminārā. Seminārs notiks 14. maijā pulksten 10.00 Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā, Purva ielā 12A, Valmierā. 

„Ikdienā tiekoties ar uzņēmējiem redzam, ka dažkārt uzņēmējiem trūkst informācijas un zināšanu par  pilnu finansiālo iespēju spektru, lai attīstītu un pilnveidot sava uzņēmuma darbību. Ņemot vērā, ka bankas piedāvā finansējumu jau sevi pierādījušiem uzņēmumiem ar pieredzi jeb „pilngadību sasniegušiem” uzņēmumiem, atbalstu tikko darbību uzsākušie uzņēmumi var saņemt no citām programmām un instrumentiem. Lai saņemtu visu nepieciešamo atbalstu, uzņēmumiem ir svarīgi apzināties visas piedāvātās iespējas ikvienā uzņēmuma attīstības fāzē,” saka Nordea bankas Reģionālā klientu apkalpošanas centra vadītāja Sandra Rasnača.

Seminārā interesenti uzzinās par ALTUM un VBII programmu un pakalpojumu pieejamību, un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Reģionālo inovatīvo biznesa ideju konkursu un tā nosacījumiem. Tāpat arī Nordea bankas ekonomikas eksperts Gints Belēvičs sniegs ieskatu pasaules un Latvijas ekonomikas attīstības tendencēs. Semināra noslēgumā Nordea bankas eksperti informēs par apgrozāmo līdzekļu finansēšanas veidiem. Semināra īpašais viesis – konsultants Kārlis Apkalns.

Dalību semināram lūdzam pieteikt, rakstot uz e-pastu Sandra.Rasnaca@nordea.com līdz 13.maija plkst. 12.00.

Valmieras Biznesa un inovāciju inkubators ir profesionāļu komanda, kas nodrošina nepieciešamo atbalstu biznesa uzsācējiem. VBII Valmierā veiksmīgi darbojas jau kopš 2007. gada, savukārt, Gulbenē kopš 2009.gada, tāpat mūsu atbalstu ir novērtējuši arī citu novadu uzņēmēji. Šo gadu laikā mūsu paspārnē izauguši vairāk nekā 120 veiksmīgi uzņēmumi. Mūsu misija un vēlme ir palīdzēt un atbalstīt sīkos, mazos un vidējos Latvijas uzņēmumus, kuriem ir konkurētspējīgas un inovatīvas biznesa idejas. Mēs esam padomdevējs, kas jauno uzņēmumu var nodrošināt ar nepieciešamajiem pakalpojumiem, piemēram, atbilstošu darba vidi, papildus finansējuma piesaistes iespējām, juridiskajām un pārdošanas konsultācijām, tirgus izpēti.

AS „Attīstības finanšu institūcija Altum” (Altum) mērķis ir ar valsts atbalsta finanšu instrumentu palīdzību efektīvi un profesionāli sniegt atbalstu noteiktām mērķa grupām finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos utml.), konkrētu programmu ietvaros papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu (konsultācijas, mācības, mentorings utml.), kā arī realizēt citas valsts deleģētas funkcijas.