Nordea atzīta par labāko Private Banking pakalpojumu sniedzēju Ziemeļvalstīs | Luminor

Nordea saņēmusi starptautiskā finanšu žurnāla “The Banker” atzinību kā labākā Private Banking pakalpojumu sniedzēja Ziemeļvalstīs, kā arī papildu apbalvojumus, novērtējot Nordea sniegtos individuālās apkalpošanas pakalpojumus Somijā un Norvēģijā. Šī ir otrā reize, kad Nordea banka saņem šo prestižo novērtējumu.

„Šī brīža īpaši augstās konkurences apstākļos mūsu galvenais mērķis ir, lai klienti mums uzticas, un esmu gandarīts, ka tiekam atzinīgi novērtēti, ko apliecina gan jauno klientu skaita pieaugums, gan šī starptautiskā atzinība,” saka Snorre Storsets (Snorre Storset), Nordea Individuālās klientu apkalpošanas vadītājs Ziemeļvalstīs. „Šis apbalvojums galvenokārt ir Private Banking darbinieku novērtējums, kas vēlreiz apliecina mūsu veiksmīgo starpvalstu sadarbību un pieredzes apmaiņu visā Nordea, atbalstot centienus nemitīgi uzlabot gan sniegtos pakalpojumus, gan klientu servisu.”

Nordea Private Banking ir viens no Eiropas TOP20 un lielākais Private Banking pakalpojumu sniedzējs Ziemeļeiropā. Nordea Private Banking pārstāv biroji 12 valstīs, apkalpojot vairāk nekā 115 000 klientu Ziemeļvalstīs, Baltijā un visā Eiropā, pārvaldot aktīvus apmēram 90 miljardu eiro vērtībā.

Kopš 2008. gada Nordea Private Banking pakalpojumi ir pieejami arī Latvijā, saņemot atzinības kā labākais Private Banking pakalpojumu sniedzējs Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā jau sesto gadu pēc kārtas.

Par apbalvojumu

Starptautiskais finanšu žurnāls „The Banker” sadarbībā ar žurnālu PWM (Professional Wealth Management), kas abi piederoši uzņēmuma „Financial Times” grupai, ik gadu apkopo un nosaka starptautiskās atzinības Private Banking pakalpojumu sektorā. Balvas izvērtē un nosaka ekspertu komisija piecpadsmit globālu nozares profesionāļu sastāvā.


Papildu informācijai: 
Signe Lonerte, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Nordea Latvija, tālr.: 6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com