Nordea atzīta par vienu no TOP10 vērtīgākajām Eiropas bankām | Luminor

Starptautiskais finanšu informācijas uzņēmums „SNL Financial” publicējis šī gada vērtīgāko banku TOP20 pēc tirgus kapitalizācijas. Tostarp arī Nordea banka Zviedrijā nosaukta par Eiropas TOP10 vērtīgāko banku.

Nordea banka AB ir lielākā finanšu grupa Skandināvijas un Baltijas valstu reģionā, kas apkalpo vairāk nekā 11 miljonus klientu Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Dānijā, Polijā un Baltijas valstīs. Pēc tirgus kapitalizācijas Nordea banka ir viena no desmit lielākajām universālajām Eiropas bankām. Nordea akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Stokholmas, Helsinku un Kopenhāgenas biržās.

Arī starptautiskās reitingu aģentūras vērtē Nordea ar augstiem kredītreitingiem, apliecinot stabilas nākotnes prognozes. Tā piemēram, pēc starptautiskās reitingu aģentūras „Moody’s” vērtējuma Nordea kredītreitings ir Aa3, apliecinot augstu kredītu kvalitāti un zemu kredītrisku.

„SNL Financial” ir starptautisks finanšu informācijas sniedzējs vairāk nekā 6500 valstu uzņēmumiem un 50,000 privātajiem uzņēmumiem biznesa nozarēs, kam ir būtiska loma pasaules ekonomikā. 

Vairāk par „SNL Financial” vērtīgāko banku TOP20 pēc tirgus kapitalizācijas