Nordea banka kļūst par “VEF Rīgas skolu superlīgas” atbalstītāju | Luminor

Par Rīgas pilsētas vispārējo izglītības iestāžu basketbola turnīra “VEF Rīgas skolu superlīga” atbalstītāju līdz ar Latvijas čempionvienību basketbolā “VEF Rīga” un Rīgas domi tā septītajā sezonā kļuvusi arī Ziemeļeiropas un Baltijas reģiona lielākā banka Nordea banka.

Jānis Buks, Nordea bankas vadītājs Latvijā: “Sports ne vien kā kvalitatīva brīvā laika un atpūtas pavadīšanas iespēja, bet arī profesionāla nodarbe Latvijas sabiedrībā ieņem arvien lielāku nozīmi. Varam biežāk lepoties ar mūsu sportistu sasniegumiem dažādās sporta kategorijās vietējā un starptautiskā mērogā, un šie sportistu sniegumi ne vien lieliski apliecina mūsu gribasspēku un aizrautību, bet ir iedvesmas avots jaunajai paaudzei. Nebaidīšos apgalvot, ka basketbolam šobrīd seko līdzi visa Latvija, atbalstot mūsu jauno talantu, un tādēļ man ir īpašs prieks, ka Nordea sadarbība ar basketbola klubu „VEF Rīga” turpinās jau citā kvalitātē. Atbalstot „VEF Rīga skolu superlīgu”, mēs aicināsim jauniešus arvien vairāk pievērsties aktīvam dzīvesveidam un caur sporta aktivitātēm mācīties neatlaidību un aizrautību, kas nosaka sasniegumus citās dzīves jomās.”

Edgars Jaunups, basketbola kluba “VEF Rīga” padomes priekšsēdētājs: “Esam gandarīti, ka Nordea banka ir novērtējusi “VEF Rīgas skolu superlīgu” kā nozīmīgu pasākumu un kļuvusi par tā atbalstītāju. Šīs sacensības, aizstāvot savas skolas godu basketbola laukumā, ir gan bagātas aizraujošām emocijām, gan nozīmīgiem sportiskiem rezultātiem, kur, iespējams, pirmo reizi plašākai sabiedrībai sevi parāda mūsu nākotnes zvaigznes, piemēram, Dāvis Bertāns, Jānis Timma u.c. Atbalsts sportam jebkurā līmenī ir ļoti nozīmīgs kvalitatīvu mērķu sasniegšanā, līdz ar to mēs īpaši novērtējam Nordea bankas lēmumu un ceram uz ilgtermiņa sadarbību arī “VEF Rīgas skolu superlīgas” ietvaros.”

Par "VEF Rīgas skolu superlīgu"

2015./16.gada sezonā “VEF Rīgas skolu superlīgā” piedalās 49 komandas, kas pārstāv 33 skolas. Sacensības šogad papildinātas ar C divīziju, kur sacenšas komandas, kas pagājušajā gadā ieguva 17.vietu vai zemāk, vai arī pērn nepiedalījās. “VEF Rīgas skolu superlīgas” Zvaigžņu spēle paredzēta 21.janvārī, bet fināli – 25.februārī.

“VEF Rīgas skolu superlīga” tiek organizēta ar mērķi popularizēt basketbolu, vērst pusaudžu uzmanību uz aktīvu dzīvesveidu kā labu, pareizu un modernu izvēli, kā arī veicināt skolēnu patriotismu par savu skolu. Visvairāk titulu turnīrā līdz šim izcīnījusi Rīgas 49.vidusskola.


Papildu informācijai:
Signe Lonerte, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Nordea Latvija, tālr.:6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com