Nordea banka Latvijā „Ilgtspējas indeksa 2014” novērtējumā saņem sudraba kategoriju | Luminor

Noslēdzoties ikgadējam „Ilgtspējas indeksa 2014” mērījumam,  Nordea banka Latvijā aptuveni 40 Latvijas, tostarp finanšu nozares uzņēmumu vidū ieguvusi sudraba kategoriju. Nordea banka „Ilgtspējas indeksā” piedalās jau ceturto gadu, lai novērtētu uzņēmuma ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni.

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Korporatīvā sociālā atbildība  šo gadu laikā ir kļuvusi par Nordea bankas ikdienu, kas veiksmīgi integrēta uzņēmuma darbības politikā. Esmu gandarīts, ka par bankas korporatīvās sociālās atbildības aktivitātīšu vēstnešiem kļuvuši gan darbinieki un sadarbības partneri, gan mūsu klienti.  Par to liecina gan klientu un darbinieku interese un regulāra iesaiste tādās korporatīvās sociālās atbildības iniciatīvās kā Nordea biznesa skola, Nordea labdarības projekti un finanšu izglītības programma „Nordea naudas skola”, gan klientu saņemtās atzinības, kas apstiprina uzņēmuma nostāju būt sociāli atbildīgam ilgtermiņa partnerim.”

 

Par Nordea korporatīvās sociālās atbildības stratēģiju

2011.gadā tika izveidota Nordea Latvijas filiāles korporatīvi sociālās atbildības stratēģija, kas ir bankas biznesa stratēģijā integrēta mērījumu un atskaites sistēma. Korporatīvās sociālās atbildības stratēģija skata un analizē  bankas  darbību pret galvenajām tās ietekmes pusēm – Uzņēmumu, Sabiedrību, Biznesa vidi un Dabu.

Vairāk par Nordea korporatīvās sociālās atbildības stratēģiju un iniciatīvām www.nordea.lv/ksa

Ar Nordea bankas korporatīvās sociālās atbildības gada 2013.gada pārskatu var iepazīties interneta saitē http://ow.ly/xHSli

Par Ilgtspējas indeksu

Ilgtspējas indekss ir stratēģiskās vadības instruments, ar kuru Latvijas uzņēmumi var izvērtēt savu darbību. Savukārt sabiedrība, valsts un nevalstiskās organizācijas saņem uzticamu informāciju par uzņēmumu un tā darbību, kā arī ieguldījumu Latvijas attīstībā ilgtermiņā. Ilgtspējas indekss ir vienīgais neobligāts, mērķtiecīgs indekss uzņēmumiem Latvijā, kas attiecas uz visām uzņēmējdarbības jomām, apzinot četras galvenās korporatīvās atbildības jomas: sabiedrību, darba vidi, tirgus attiecības un vidi. Vairāk par Ilgtspējas indeksu www.ilgtspejasindekss.lv