Nordea bankā šogad ēnos vairāk nekā 40 profesiju pārstāvjus | Luminor

11. februārī notiks ikgadējā izglītības akcija „Ēnu diena 2015”. Atbalstot šo iniciatīvu, Nordea banka šogad aicina Latvijas skolēnus ēnot vairāk nekā 40 profesiju pārstāvjus dažādās bankas struktūrvienībās, tostarp visos Nordea klientu apkalpošanas centros reģionos. Pieteikšanās „Ēnu dienai 2015” notiks līdz 4. februārim oficiālajā mājas lapā www.enudiena.lv.

Nordea banka „Ēnu dienā” piedalās jau piekto gadu, un šogad Rīgas un Latvijas reģionu skolēni iepazīsies ar īpaši daudzpusīgām bankas speciālistu profesijām – Nordea bankas Klientu apkalpošanas centrā, Biroja administrācijā, Kontaktu centrā, Kredītu departamentā, Ieguldījumu pārvaldē, Private Banking, Sabiedrisko attiecību daļā un Mārketinga nodaļā, Personāla daļā, Juridiskajā departamentā u.c.

Nordea Personāla daļas vadītājs Latvijā Zigmārs Valtmanis: „Pretēji stereotipiem banka ir ārkārtīgi daudzpusīgs darba devējs, kas apvieno visdažādāko nozaru un profesiju pārstāvjus dinamiskā un profesionālā darba vidē. Ēnu dienas nereti var būt pagrieziena punkts jaunieša nākotnes profesijas izvēlē, tādēļ uzskatu, ka šī ir lieliska iespēja un izdevība, kas noteikti jāizmanto. Būsim priecīgi šogad uzņemt rekordlielu ēnu skaitu, ēnojot vairāk nekā 40 dažādu profesiju pārstāvjus.”

Pieteikties „Ēnu dienas” vakancēm Nordea bankā var saitē http://ow.ly/Hy0mB

Par JA-YE Latvija karjeras izglītības programmu Ēnu diena

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.


Ēnu dienas 2015 Ēnu devēju vakanču reģistrēšana norisinās no 12.janvāra līdz 2.februārim. Ēnotāju pieteikšanās norisinās no 19.janvāra līdz 4.februārim.


Vairāk informācijas, padomi un ieteikumi ēnotājiem un ēnu devējiem www.enudiena.lv