Nordea biznesa skola „No idejas līdz investoram” aicina jaunos uzņēmējus pieteikties mācībām | Luminor


Atbalstot jauno uzņēmēju centienus veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanai, Nordea biznesa skola atklāj ceturto mācību sezonu. Šosezon kopā ar 26 partneriem, vadošajiem uzņēmējdarbības konsultāciju uzņēmumiem Latvijā, mentoringa un koučinga organizācijām un nozaru ekspertiem, topošie uzņēmēji sešu mēnešu garumā saņems praktiskus padomus konkurētspējīga biznesa attīstībai.  Programmas noslēgumā veiksmīgākie biznesa ideju autori tiksies ar potenciālajiem investoriem. Pieteikšanās no 19.septembra līdz 10.oktobrim, aizpildot pieteikumu nordea.lv/biznesaskola.

„Programma turpina sevi pierādīt, ik gadu saņemot arvien jaunu biznesa ideju pieteikumus – četru gadu laikā iesniegtas teju 3000 biznesa idejas, 200 jaunie uzņēmēji mācībās piedalījušies klātienē, taču trešā daļa veiksmīgi uzsākusi uzņēmējdarbību. Viens no programmas sasniegumiem, ar ko īpaši lepojamies, ir sadarbība ar mūsu partneriem un profesionālo lektoru komandu, kā arī programmas absolventiem, kas ik gadu dalās savos pieredzes stāstos,” stāsta Kristīne Lomanovska, Nordea Mazo uzņēmumu segmenta nodaļas vadītāja Baltijā. „Programmas kvalitātes apliecinājums ir arī absolventu veiksmes stāsti. Kā piemēram, mūsdienīgā kafijas ražotne "Andrito Kafijas Grauzdētava”, ekskluzīvi koka aizsargvāciņi mobilajiem telefoniem „RixWood”, Latvijā ražotais apģērbu zīmols „PAIYA” un daudzi citi Nordea biznesa skolas absolventu zīmoli, kas guvuši atpazīstamību gan Latvijā, gan ārzemju tirgos. 90% pērnās mācību sezonas dalībnieku atzīst – programma palīdzējusi sekmēt biznesa attīstību, ko vērtējam kā augstu rādītāju.”

Par Nordea biznesa skolu

Jauno uzņēmēju atbalsta programma piedāvā sešu mēnešu bezmaksas mācību ciklu, kas aptver pilnu uzņēmējdarbības sākuma komplektu - sākot no biznesa plāna izstrādes, finanšu plūsmas plānošanas, pārdošanas un eksporta konsultācijām līdz mentoringam un koučingam, mārketinga un zīmola vadības konsultācijām, kā arī programmas noslēgumā – „randiņam ar investoru”.

2012. gadā Nordea biznesa skola uzvarējusi Eiropas Komisijas konkursa „Eiropas Uzņēmējdarbības Veicināšanas balvas 2012” nacionālā līmeņa atlasē un nominēta konkursam kategorijā „Balva par uzņēmējdarbības gara veicināšanu”.

Nordea biznesa skolas partneri: Stokholmas Ekonomikas augstskola Rīgā, Rīgas ekonomikas augstskolas Mentoru klubs, biedrība „Līdere”, inovāciju un zināšanu biedrība „ZINIS”, koučinga pakalpojumu uzņēmums „Baltic Coaching Centre”, personāla apmācību uzņēmumi „Triviums Apmācība”, „Fontes grupa”, pārdošanas un mārketinga lektors Kārlis Apkalns, mārketinga un zīmola vadības profesionāle Inese Kalveite, komunikācijas profesionāle un Latvijas asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) valdes priekšsēdētāja Dagnija Lejiņa, Latvijas Iepakojuma asociācija, „DigiZoom.lv”, Latvijas startup uzņēmums „Fastr”, „Kwintet production”, „TNT Latvia”, intelektuālā īpašuma aizsardzības konsultāciju uzņēmums „TriaRobit”, eksporta konsultāciju un tirgus izpētes uzņēmums „GatewayBaltic”, grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums „NUMERI”, zvērinātu advokātu birojs „Markvarte Lexchange” un personāla atlases uzņēmums „CV-Online Latvia”, izdevniecība "Lietišķās informācijas dienests", „Jauno uzņēmēju centrs”, finanšu kompānija „Capitalia”, radošā reklāmas aģentūra „DDB”, kā arī degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums “Statoil Fuel & Retail Latvia”

Aicinām lejupielādēt informāciju par pieteikšanos Nordea biznesa skolai šeit.

Vairāk par Nordea biznesa skolu: www.nordea.lv/biznesaskola

https://www.luminor.lv/sites/default/files/nordea-news/documents/NBSielugumsoriginals.jpg