Nordea biznesa skolas absolventi aicina uz biznesa ideju prezentācijām | Luminor

Šonedēļ, 13. maijā, noslēgsies Nordea biznesa skolas „No idejas līdz investoram” mācību sezona. „Randiņā ar investoru” 20 drosmīgākie jaunie uzņēmēji prezentēs savas biznesa idejas potenciālajiem investoriem un plašākai sabiedrībai. Biznesa ideju prezentācijās aicināts piedalīties ikviens interesents 13.maijā, pulksten 18.30 – 21.00, RISEBA arhitektūras un mediju centrā H206 Ūdens ielā 6, Rīgā.

Jau piekto gadu jaunie un topošie uzņēmēji sešus mēnešus bez maksas ieguva vērtīgas zināšanas, praktiskus padomus un pieredzi no vadošajām mācību kompānijām, nozaru ekspertiem un uzņēmējiem. Izvērtējot vairāk nekā 200 saņemtos biznesa ideju pieteikumus, 60 dzīvotspējīgāko ideju autori piedalījās mācībās, no kuriem trešā daļa prezentēs savas idejas potenciālajiem investoriem.

„Viens no maniem šī brīža lielākajiem ieguvumiem ir sakārtots un pilnveidots biznesa modelis, kas palīdzējis atrast sadarbības partnerus vairāk nekā 16 pasaules valstīs,” saka Ilona Viļuma, „GIGI bloks” idejas autore. „Šo sešu mēnešu laikā esmu ieguvusi daudz vērtīgu atziņu. Lielākā no tām – pārdot var jebko, ja ir labs stāsts. Uzskatu, ka esmu gatava prezentēt savu biznesa ideju potenciālajiem investoriem,” atzīst Līga Krauze, modes zīmola „Betolli” idejas autore.Par Nordea biznesa skolu

Nordea biznesa skolas „No idejas līdz investoram” programmas filozofija ir sadarbībā ar izcilākajiem nozaru ekspertiem Latvijā un vadošajām mācību un konsultāciju kompānijām, sniegt jaunajiem uzņēmējiem „makšķeri nevis zini”, proti, pilnu uzņēmējdarbības mācību ciklu - sākot no biznesa plāna izstrādes, finanšu plūsmas plānošanas, pārdošanas un eksporta konsultācijām līdz mentoringam un koučingam, mārketinga un zīmola vadības konsultācijām, kā arī programmas noslēgumā – „randiņam ar investoru”.

Nordea biznesa skolas partneri: Stokholmas Ekonomikas augstskola Rīgā, Rīgas Ekonomikas augstskolas Mentoru klubs, uzņēmējdarbības atbalsta biedrība „Līdere”, inovāciju un zināšanu biedrība „ZINIS”, koučinga pakalpojumu uzņēmums „Baltic Coaching Centre”, personāla apmācību uzņēmumi „Triviums Apmācība”, „Fontes Vadības konsultācijas”, pārdošanas un mārketinga lektors Kārlis Apkalns, Latvijas Iepakojuma asociācija, Latvijas startup uzņēmums „Fastr”, „Kwintet production”, loģistikas speciāliste Ilze Baumane, intelektuālā īpašuma aizsardzības konsultāciju uzņēmums „TriaRobit”, uzņēmējs un izmaksu ieguvumu analīzes eksperts Normunds Čiževskis, eksporta konsultāciju un tirgus izpētes uzņēmums „GatewayBaltic”, grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums „NUMERI”, zvērinātu advokātu birojs „Markvarte Lexchange” un personāla atlases uzņēmums „CV-Online Latvia”, konsultāciju kompānija „Demarsch”, lietišķās informācijas dienests „LID”, „Jauno uzņēmēju centrs”, finanšu kompānija „Capitalia”, radošā reklāmas aģentūra „DDB”, loģistikas eksperts Uldis Piekuss un Biznesa efektivitātes asociācija, kā arī Latvijas attīstības finanšu institūcija „Altum”.

Vairāk informācijas www.nordea.lv/biznesaskola