Nordea eksperti stāstīs par ieguldījumu priekšrocībām | Luminor

Lai veicinātu izpratni par dažādiem ieguldījumu produktiem, un tādējādi stiprinātu klientu pārliecību par ieguldīšanas priekšrocībām, Nordea īstenos vebināru jeb tīmekļsemināru ciklu, kurā labākie Baltijas valstu ieguldījumu eksperti sniegs padomus un dalīsies zināšanās par aktualizēto tēmu.

Pieteikties pirmajam Nordea vebināram, kurš notiks 21. aprīlī pulksten 11.00, ir aicināts ikviens, reģistrējoties www.nordea.lv/vebinari. Šī ir lieliska iespēja papildināt esošās un iegūt jaunas zināšanas par ieguldījumiem.

“Pateicoties rekordzemajām ieguldījumu likmēm ir palielinājusies klientu interese par dažādiem ieguldījumu produktiem. Tomēr vēl ar vien liela daļa klientu nejūtas pārliecināti, pieņemot lēmumus ieguldījumu jomā. Atbildot uz jautājumiem “Kādēļ?”, “Kā?” un “Kur ieguldīt?”, ir svarīgi ņemt vērā, ka ieguldīšana ir piemērota visiem, tomēr tā prasa noteiktu zināšanu līmeni un profesionāla padomdevēja atbalstu, izvēloties piemērotāko ieguldīšanas stratēģiju un produktu piedāvājumu,” tā Baltijas ieguldījumu konsultāciju un piedāvājumu nodaļas vadītāja Anželika Dobrovoļska.

Vebinārs jeb tīmekļseminārs ir prezentācija tiešsaistē, kuru tiešraidē iespējams skatīties, izmantojot interneta vietnes adresi. Ikvienam semināra dalībniekam būs iespēja iegūt zināšanas un uzzināt par aktualitātēm ieguldījumu jomā. Vebināri tiks rīkoti vairak kārt, tādēļ klientiem būs iespēja tiem pievienoties sev izdevīgākajā laikā.

Lai pievienotos vebināram, nepieciešams uzklikšķināt uz reģistrēšanās saites www.nordea.lv/vebinari. Pēc reģistrēšanās dalībnieki saņems apstiprinājumu un detalizētāku informāciju par vebināra norisi norādītajā e-pasta adresē. Ņemot vērā, ka dalībnieku skaits vebināros ir ierobežots, aicinām klientus reģistrēties laicīgi.

Nordea grupa algo 160 pilna laika ieguldījumu ekspertu un ar ievērojamu pieredzi un plašām zināšanām. Nordea komandai ir vajadzīgā pieredze, kā efektīvi ietaupīt un ieguldīt klientu finanšu līdzekļus. Mūsu zinošāko vadītāju kompetenci apstiprina arī vairākas starptautiska līmeņa balvas. 2016. gadā Euromoney izdevums novērtēja Nordea kā labāko Private Banking banku Ziemeļvalstīs un Baltijā. Bet Morningstar, viena no vadošajām investīciju pētījumu kompānijām pasaulē 2015. gadā atzina Nordea-1 Stable Return Fund fondu par populārāko ieguldījumu fondu Eiropā. Papildu ekspertu konsultācijām banka klientiem piedāvā plašu klāstu ieguldījumu produktu, lai ikvienam ir iespēja pieņemt labāko lēmumu atbilstoši riska līmenim.

 

Foto (no labās puses): Baltijas ieguldījumu komanda. Antons Skvotsovs (Anton Skvortsov), Modeļu portfeļu un ieguldījumu stratēģiju vadītājs Baltijas valstīs; Anželika Dobrovoļska, Baltijas ieguldījumu konsultāciju un piedāvājumu nodaļas vadītāja, un Viktors Ivanovs (Viktoras Ivanovas), Ieguldījumu konsultāciju rīku un MiFID procesu vadītājs Baltijā.


Papildu informācijai:
Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com