Nordea eksperti turpina izglītot par ieguldījumiem | Luminor

Dati liecina, ka nākotnes plānošana ir mūsdienu sabiedrības vājā puse. Tikai neliela daļa iedzīvotāju savus izdevumus paredz vairāk nekā vienu mēnesi uz priekšu. Lai vairotu izpratni par ieguldījumu iespējām un priekšrocībām, kas šobrīd ir ienesīgākais banku piedāvātais produkts, Nordea eksperti aicina piedalīties vebināru jeb tīmekļsemināru sērijā un saņemt vērtīgus ieteikumus finanšu labklājības veidošanā.


Pieteikties var www.nordea.lv/vebinari

“Aptaujas un pētījumi liecina, ka finansiālā drošība ir viens no faktoriem, kas nosaka iedzīvotāju dzīves kvalitāti un kopējo labsajūtu. Tikai saprotami, ka uzkrājumi vairumam cilvēku liek justies labāk. Neskatoties uz to, ieguldījumu veidošanas kultūra, lai gan piedzīvo nelielu attīstību, kopumā Latvijā nav izveidojusies, un liela daļa cilvēku turpina ticēt mītiem, liedzot iespēju pašiem sev veidot nodrošinātu nākotni,” saka Anželika Dobrovoļska, Nordea Baltijas ieguldījumu konsultāciju un piedāvājumu nodaļas vadītāja.

“Līdzīgi kā uzsākot jebkuru citu nodarbi, arī uzkrājumu veidošana prasa nelielas priekšzināšanas, sistemātisku pieeju un, iespējams, konsultāciju no malas labāka rezultāta sasniegšanai. Mīti, ka ieguldījumi ir augsta riska produkts, kas paredzēts tikai turīgajiem, kam jau ir uzkrājumi, tik tiešām ir tikai mīti. Vēlamies sniegt iespēju ikvienam saņemt “īso kursu” ieguldījumu veidošanā, lai pārliecinātu, ka sākt nekad nav par vēlu. Jo ātrāk mēs sāksim ieguldīt, jo labāks būs rezultāts.

Par Nordea vebināriem

Lai veicinātu izpratni par dažādiem ieguldījumu produktiem, un tādējādi stiprinātu klientu pārliecību par ieguldīšanas priekšrocībām, Nordea īsteno vebināru ciklu, kurā labākie Baltijas valstu ieguldījumu eksperti sniedz padomus un dalās par šobrīd aktuālajām ieguldījumu iespējām.

Pieteikties Nordea vebināriem jeb tīmekļsemināriem un uzzināt vairāk par ieguldījumiem iespējams Nordea mājaslapā www.nordea.lv/vebinari. Nākamais vebinārs par tēmu “Kur ieguldīt? Pirmie soļi finanšu tirgū – kā atrast sev piemērotāko ieguldījumu?” notiks jau šodien 3. maijā pulksten 11.00.


Papildu informācija:
Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com