Nordea ēnas: Darbs bankā ir aizraujošs un daudzveidīgs | Luminor

12.februārī Nordea mājā notika „Ēnu diena” 2014. Tās ietvaros bankas speciālistus ēnoja 19 Latvijas skolu skolēni. No deviņiem  dažādu bankas profesiju pārstāvjiem ēnas guva vērtīgas atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par izvēlēto nākotnes profesiju.

„Ēnot gribētāju skaits ar katru gadu pieaug un par savām nākotnes karjeras iespējām interesējas gan pamatskolas, gan vidusskolas audzēkņi,” tā par „Ēnu dienu” Nordea bankas Vecākā personāla partnere Latvijā Indra Rozenberga.

„Priecē, ka jauniešu interese par „Ēnu dienu” nemazinās un ik gadu skolēniem ir vēlme izzināt un saprast, ar ko ikdienā nodarbojas ne vien bankas, bet arī citu nozaru vadošie speciālisti. Kā uzskata „Ēnu dienas” dalībnieki, šī ir vienreizēja iespēja saprast, vai izvēlētā profesija atbilst iepriekš izvirzītajiem priekšstatiem. Šāda veida projekti ne vien parāda, kāda ir darba vide un konkrētās jomas specifika, bet arī maina stereotipu, ka darbs bankā ir vienmuļš un garlaicīgs".

Nordea ēna 2014 Oskars Matīss: „Ja iepriekš domāju, ka bankās visi ir ļoti nopietni, darbs vienmuļš un dienas pelēkas, tad šodien pārliecinājos, ka – šeit ir fantastisks kolektīvs, kas darbojas,lai sasniegtu vienotu mērķi – apmierinātu klientu vajadzības. Darba atmosfēra ir brīva, nepiespiesta, veidojot patīkamu un aizraujošu darba vidi”.

*Prese relīzi sagatavoja Nordea sabiedrisko attiecību departamenta „ēnas” – Jūlija Svece un Justīne Ilmane.

Karjeras izglītības akciju „Ēnu diena 2014” organizē biznesa izglītības biedrība „Junior Achievement – Young Enterprise Latvija”.

Vairāk informācijas un pieteikšanās www.enudiena.lv