Nordea Finance Latvia nodrošina medicīnas iekārtu iegādi līzingā 1,3 miljonu eiro apmērā | Luminor


Nordea Finance Latvia piešķīrusi finansējumu uzņēmumam SIA “Veselības centrs 4” 1, 3 miljonu eiro apmērā. Finansējums paredzēts jaunas diagnostiskās tehnoloģijas „Siemens MAGNETOM Spectra” iekārtas iegādei, kas būs pirmā un šobrīd vienīgā šāda veida medicīnas iekārta Latvijā.

SIA "Nordea Finance Latvia" valdes priekšsēdētājs Ivars Šmits: „Medicīnas iekārtu līzings ir viens no Nordea Finance Latvia pakalpojumiem jau vārāk kā desmit gadus. Pēdējos trīs gados esam īpaši pievērsušies medicīnas nozarei, kura mūsdienās nav iedomājama bez augsto tehnoloģiju aprīkojuma un to iegādei gan privātajām klīnikām, gan valsts medicīnas iestādēm līzings ir viens no ērtākajiem finansējuma veidiem. Arī nākotnē medicīnas nozari redzam kā perspektīvu, tādēļ plānojam turpināt attīstīt šāda veida sadarbības.”

 „Sekojot līdzi medicīnas zinātnes sasniegumiem, tehnoloģiskajam progresam un laikmeta tendencēm jaunu pakalpojumu jomā, esam pirmie, kas Latvijā uzstādījuši modernāko un informatīvāko diagnostisko tehnoloģiju iekārtu Latvijā. Tā sniegs Latvijas iedzīvotājiem iespēju veikt pilna ķermeņa diagnostikas izmeklējumus un cerams, mudinās medicīnas tūristus no citām Eiropas valstīm doties pie mums. Esmu ļoti gandarīts par šo sasniegumu,”  atzīmē SIA „Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

„Siemens MAGNETOM Spectra” magnētiskās rezonanses iekārta ir vienīgā šāda veida diagnostikas iekārta Latvijā un ietver jaunākos sasniegumus un tehnoloģijas magnētiskās rezonanses jomā. Ar šo iekārtu diagnostikas izmeklējumi tiek veikti ātrāk, tā piedāvā augstāku diagnostikas kvalitāti, kā arī ir neaizstājama daudzu saslimšanu gadījumā.