Nordea Finance Latvia piešķir 400 000 eiro finansējumu jauno Red Cab Taxi “Sarkangalvīte” taksometru iegādei | Luminor

Vakar, 8. septembrī, AS Rīgas Taksometru parks prezentēja 20 jaunos, speciāli pielāgotos Ford S-Max auto modeļus, kuru iegādei Nordea Finance Latvia piešķīrusi līzinga finansējumu 400 000 apmērā.

“Nordea Finance Latvia jau 4 gadus sadarbojas ar Rīgas taksometru parks, AS. Šis ir ģimenes uzņēmums ar garu vēsturi taksometru pakalpojumu jomā, kas mūsdienās ne tikai piedāvā augstākās kvalitātes pasažieru pārvadājumus, bet arī ir vadošais uzņēmums taksometru pārvadājumu jomas pilnveidošanā un sakārtošanā Latvijā. Vakar kopā ar mūsu partneriem, Ford importieri Inchcape Motors Latvija, tautās laidām pirmās 20 "Sarkangalvītes" Red Cab Taxi jaunā, bet Rīgas taksometru vēsturē balstītā, dizaina taksometrus. Šo divdesmit jauno taksometru iegādes finansēšanai esam izsnieguši 400 000 eiro līzinga finansējumu,” tā Nordea Finance Latvia valdes priekšsēdētājs Ivars Šmits.

Latvijā konkurence taksometru nozarē ir ļoti spēcīga, tādējādi meklējot pozitīvas uzņēmuma attīstības iespējas, AS Rīgas Taksometru parks veicina uzņēmuma konkurētspēju, nodrošinot klientiem vēl kvalitatīvāku autoparku un pasažieru pārvadājuma pakalpojumus. No 8. septembra autoparks ir papildināts ar jauniem Ford S-Max modeļiem, kā arī automašīnām ir ieviesta jauna vizuālā identitāte.

AS Rīgas Taksometru parks jau gandrīz 20 gadus veic pārvadājumus ar sarkaniem taksometriem, kas no 2009. gada ir pazīstami ar zīmolu RedCab.


Papildu informācijai: 

Signe Lonerte, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Nordea Latvija, tālr.: 6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com