Nordea Finance Latvia piešķir finansējumu Rīgas Taksometru parkam 30 jaunu automašīnu iegādei | Luminor

Nordea Finance Latvia piešķir finansējumu 30 jaunu Ford S-MAX automašīnu iegādei vienam no vadošajiem taksometra pakalpojumu uzņēmumiem Rīgas Taksometru parkam (RTP). Ņemot vērā iepriekšējo divu gadu līzinga darījumu pieredzi, šis gads kopumā iezīmējas ar jauno darījumu apjomu stabilizāciju un auto līzinga īpatsvara atgūšanos no krīzes sekām.


Rīgas Taksometru parka komercdirektore Anita Pakalniece: „Konkurence tirgū ir spēcīga. Esam novērojuši, ka klienti ne vienmēr izvēlas lētākos pakalpojumu sniedzējus, arvien vairāk noteicošais faktors pakalpojuma izvēlei ir serviss – tas kā izskatās taksometrs, vadītājs un kā viņš jūtas brauciena laikā. Pievēršam lielu uzmanību arī tam, lai mūsu darbiniekiem būtu kvalitatīvam darbam atbilstoši darba apstākļi – jaunas automašīnas, kas ir tehniski labā kārtībā, ir ērtas un piemērotas ilgstošām darba stundām automašīnā. Tas viss veicina RTP sniegtā pakalpojumu kvalitāti.”

 

Nordea Finance Latvia valdes priekšsēdētājs Ivars Šmits atzinīgi vērtē Rīgas Taksometru parka noteikto kvalitātes latiņu un ir pārliecināts, ka RTP ir paraugs taksometru pakalpojumu kultūrai un kvalitātei Latvijā. Viņš arī norāda, ka pēc iepriekšējo divu gadu, auto līzinga nozares apjomu atgūšanās no krīzes sekām, šis gads Latvijas līzinga nozarē iezīmējas ar jauno darījumu apjomu stabilizāciju. „Auto līzinga daļa no kopējiem pārdotiem jauniem auto šogad pieaugusi līdz 60%, kas nodrošina auto līzinga apjomu saglabāšanos iepriekšējā gada līmenī pie 4%-5% sarūkoša jaunu auto pārdošanas apjomiem. Vidējais autolīzinga jaunu darījumu apjoms mēnesī šobrīd ir ap 13 miljoniem latu,” autolīziinga tendences skaidro I.Šmits.

RTP 30 jaunās Ford S-MAX automašīnas, kas aprīkotas ar auto gāzes iekārtām, papildinās jau pērn izveidoto autoparku, kopumā veidojot 110 šī konkrētā modeļa taksometru parku.