Nordea Grupā ieceļ jaunu vadību | Luminor

Nordea bankas Direktoru padome iecēlusi Kasperu fon Koskulu (Casper von Koskull) par jauno Nordea Grupas prezidentu un Torsenu Hāgenu Jorgensenu (Torsten Hagen Jørgensen) par galveno izpilddirektoru.

Nordea Grupas prezidents Kristians Klausens (Christian Clausen) pēc vairāk nekā astoņu gadu darba savā līdzšinējā amatā pieņēmis lēmumu atkāpties no amata. Jaunā vadības komanda nomainīs esošo šī gada 1.novembrī un Kristians Klausens (Christian Clausen)  turpinās pildīt padomdevēja pienākumus līdz 2016. gada beigām, kad dosies pensijā.

Kaspers fon Koskuls (Casper von Koskull) (54) darbu Nordea uzsācis 2010. gadā, ieņemot Wholesale Banking vadītāja amatu un kļūstot par Group Executive Management biedru. Pirms tam savu karjeru veidojis starptautiskās bankās Frankfurtē, Ņujorkā un Londonā. Pirms darba Nordea bijis „Goldman Sachs” vadošais direktors un partneris.

Torsens Hāgens Jorgensens (Torsten Hagen Jørgensen) (50) iepriekš ieņēmis Nordea Grupas Korporatīvā centra vadītāja pozīciju, kā arī no 2013. gada janvāra pildījis Nordea Grupas Finanšu direktora amata pienākumus. Darbu bankā uzsācis 2005. gadā un 2011. gadā kļuvis par Grupas Vadības komandas locekli.

“Es vēlētos pateikties Kristianam Klausenam par viņa nenovērtējamo ieguldījumu Nordea bankas attīstībā, ļaujot tai izaugt par veiksmīgu starptautisku banku. Viņa līderības dotības, orientācija uz klientiem un starptautiskā pieredze ir liela priekšrocība banku biznesā. Es novērtēju mūsu līdzšinējo sadarbību pēdējo četru gadu laikā un esmu gandarīts, ka Kristians pieņēmis aicinājumu pievienoties Nordea akcionāru Sampo valdei. Es respektēju viņa viedokli atstāt vadītāja amatu un novēlu panākumus,” saka Bjorns Valrūs (Björn Wahlroos), Valdes priekšsēdētājs.

Šis lēmums ticis pieņemts Direktoru padomes kopsapulcē.

„Līdz ar Kaspera fon Koskula (Casper von Koskull) un Torstena Hāgena Jorgensens (Torsten Hagen Jørgensen) iecelšanu Nordea banka ieguvusi izcilu komandu turpmākai bankas veiksmīgai attīstībai, apvienojot pasaules līmeņa banku attiecības un izcilas profesionālās kompetences”, tā uzsver Bjorns Valrūs (Björn Wahlroos).

„Mēs turpināsim iesākto darbu, stiprinot nākotnes attiecību bankas stratēģiju. Strādājot kā vienota Nordea komanda, tāpat kā līdz šim vērsīsim īpašu uzmanību klientu apkalpošanai un servisa jautājumiem, tikpat būtisku uzmanību veltot arī atbilstībai un procesu vienkāršošanai,” tā pauda Kaspers fon Koskuls (Casper von Koskull).


Papildu informācijai: 

Signe Lonerte, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Nordea Latvija, tālr.: 6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com