Nordea iegūst Zeltu Ilgtspējas indeksā 2016 | Luminor

Noslēdzies Ilgtspējas indeksa 2016 novērtējums un arī šogad vairāk nekā 80 Latvijas uzņēmumu konkurencē Nordea banka ieguvusi godpilno Zelta kategoriju.

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Augstais novērtējums apliecina mūsu vēlmi darīt lielas lietas un sasniegt vairāk korporatīvās sociālās atbildības pārvaldībā. Mūsu principi ir nemainīgi un tiem ir nozīme – par to man tiešām liels prieks un gandarījums. Jau ikdienā gan no darbiniekiem, gan klientiem un sadarbības partneriem dzirdam pozitīvas atsauksmes par padarīto un jūtam, ka mūs novērtē un ar mums lepojas. Lai arī tā ir vērtīgākā balva, ko uzņēmums var saņemt ikdienā, ir vairāk nekā patīkami par padarīto korporatīvās sociālās atbildības jomā saņemt arī “zeltu””.

Nordea banka šogad Baltijas reģionā ir ieguvusi divas nozīmīgas balvas, kļūstot par Labāko banku Latvijā un Igaunijā. Tāpat Nordea bankas Latvijas filiāle ir ieguvusi starptautiskā finanšu žurnāla “Euromoney” izcilības balvu kategorijā „Labākais Private Banking pakalpojuma sniedzējs Latvijā” un “Labākais Private Banking pakalpojuma sniedzējs Ziemeļvalstīs un Baltijas valstu reģionā”.

Nordea līdz šim izdevusi vairākus visaptverošus bankas korporatīvās sociālās atbildības (KSA) gada pārskatus, kas apraksta gan bankas KSA stratēģiju un īstenotās aktivitātes, gan mērķus un galvenos sasniedzamos uzdevumus. 

Ar jaunāko Nordea KSA pārskatu var iepazīties saitē www.nordea.lv/parskati

Vairāk par Nordea KSA stratēģiju: www.nordea.lv/ksa

Par Ilgtspējas indeksu

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā.

Zelta kategorijā iekļūst tie uzņēmumi, kas demonstrē atklātību un caurredzamību, visus būtiskākos ilgtspējas aspektus komunicējot publiski. Uzņēmumu korporatīvās atbildības stratēģija ietver skaidrus un izmērāmus mērķus.

Vairāk par Ilgtspējas indeksu: http://incsr.eu/lv/ 


Papildu informācijai:

Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com