Nordea Ilgtspējas indeksā 2013 iegūst Zeltu un atkārtoti saņem atzinību „Ģimenei draudzīgs komersants” | Luminor

Noslēdzies Ilgtspējas indeksa 2013 novērtējums. Nordea 72 Latvijas uzņēmumu, tostarp četru finanšu nozares uzņēmumu vidū, ieguvusi Zelta kategoriju. Tāpat arī banka trešo reizi atkārtoti saņēmusi LR Labklājības ministrijas atzinību „Ģimenei draudzīgs komersants”, ko piešķir tiem darba devējiem, kuru darbības politika un pakalpojumi ir draudzīgi bērniem un ģimenēm. Ilgtspējas indeksa novērtējumā Nordea piedalās ceturto reizi, iepriekš iegūstot bronzas un divas sudraba kategorijas.

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Tikpat svarīga kā labi biznesa rezultāti mums ir arī uzņēmējdarbības prakse, kuru savā ikdienas darbā īstenojam, ievērojot bankā noteiktos korporatīvi sociālās atbildības stratēģijas principus. Esam nogājuši tālu ceļu, lai ieviestu un īstenotu korporatīvi sociālās atbildības iniciatīvas, aktīvi iesaistot gan savus darbiniekus, gan klientus un sadarbības partnerus, tādēļ patiesi lepojos ar saņemto atzinīgo rezultātu. Esmu pārliecināts, ka Nordea ir klientu pirmā izvēle ne tikai augstvērtīgo pakalpojumu, bet arī atbildīgās uzņēmējdarbības prakses dēļ.”

Par Ilgtspējas indeksu

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni.

Vairāk par Ilgtspējas indeksu: www.ilgtspejasindekss.lv

Foto no pasākuma šeit

Vairāk par Nordea korporatīvās sociālās atbildības stratēģiju: www.nordea.lv/ksa