Nordea karšu priekšrocību programma kļuvusi vēl pievilcīgāka | Luminor

Pētījumi liecina, ka arvien vairāk klientu apvienojumā ar visaptverošu bankas pakalpojumu klāstu un izcilu klientu servisu vēlas saņemt dažādas priekšrocību programmas, kas sniedz vērtīgus papildu ieguvumus. Ņemot vērā klientu vēlmes, no šā gada 6. decembra Nordea visā Baltijā gan privātpersonām, gan korporatīvajiem klientiem piedāvā īpaši pievilcīgu sadarbības partneru priekšrocības programmu.

Maksājumu karšu priekšrocību programma Latvijā darbojas jau septiņus gadus un tā ir atzinīgi novērtēta gan no klientu, gan sadarbības partneru puses. Tagad, uzlabojot piedāvājuma klāstu, programma ieviesta visās Baltijas valstīs, nodrošinot sekojošas priekšrocības visiem Nordea maksājumu karšu lietotājiem:

  • atlaides un īpašus piedāvājumus, veicot maksājumus ar Nordea kartēm;
  • plašu atpazīstamu un augstu novērtētu partneru un dažādu pakalpojumu sniedzēju klāstu visās Baltijas valstīs;
  • regulāri atjaunotu partneru sarakstu ar jauniem un vērtīgiem piedāvājumiem.

Dažādās programmas priekšrocības ir spēkā, ik reizi norēķinoties ar Nordea maksājumu karti (privāto vai biznesa karti, maksājumu vai kredītkarti) sadarbības partneru tirdzniecības vietās, kas iekļautas programmā. Programmas priekšrocības ir attiecināmas arī uz korporatīvo klientu un sadarbības partneru maksājumu kartēm.

Latvijā karšu priekšrocību programma, salīdzinot ar Lietuvu un Igauniju, ir visplašākā – pieejami gan īstermiņa, gan beztermiņa sadarbības partneru piedāvājumi, kā arī atsevišķi piedāvājumi Nordea karšu klientiem pie sadarbības partneriem reģionos. Jāpatur prātā, ka piedāvājumi un atlaides var atšķirties, ņemot vērā, kāda maksājumu karte attiecīgajā brīdī tiek izmantota.

"Mēs ieklausāmies mūsu klientos, lai tiem sniegtu pakalpojumus, kurus viņi novērtē un izmanto. Priekšrocību programma, kas tagad ieviesta visā Baltijā, atspoguļo mūsu klientu vēlmi līdzās esošajiem bankas pakalpojumiem saņemt arī īpašus papildu piedāvājumus. Jaunā priekšrocību programma piedāvā plašu atlaižu klāstu, ko palīdz nodrošināt atzīti un respektēti Nordea bankas sadarbības partneri. Svarīgi uzsvērt, ka ieguvumi ir spēkā, savu maksājumu karti izmantojot jebkurā no Baltijas valstīm,” saka Laura Poča-Rozenblūma, Nordea bankas Privātpersonu apkalpošanas departamenta vadītāja.

Lai uzzinātu vairāk par atlaižu programmu un tās sadarbības partneriem, kā arī aktuālākajām atlaidēm, aicinām apmeklēt mājaslapu: http://atlaides.nordea.lv

Atgādinām, ka Nordea turpina klientiem piedāvāt esošā Punktu krājkonta priekšrocības. Norēķinoties ar Nordea kredītkartēm, klienti par katru veikto pirkumu var krāt punktus, kurus vēlāk iespējams izpirkt dažādās bankas apmaksātās dāvanu kartēs. Vairāk http://www.punktukrajkonts.lv


Papildu informācijai:
Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs Latvijā; tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, E-pasts:edgars.zilde@nordea.com