Nordea naudas skolā skolēni uzzinās par naudas vērtību un iemācīsies atpazīt viltošanas elementus | Luminor

Veicinot finanšu izglītību jauniešu vidū, Nordea aicina skolēnus pieteikties Nordea naudas skolas radošajai pēcpusdienai 1.decembrī. Kopā ar Nordea bankas, Latvijas Bankas ekspertiem un DCH sporta studijas treneriem bērni uzzinās par naudu, tās vērtību un lomu individuālo mērķu sasniegšanā. Pieteikšanās līdz 27. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu www.nordea.lv/naudasskola.

Kaspars Ozoliņš, DCH sporta studijas fitnesa treneris un TV seja: „Jaunāko klašu vecuma bērniem ar naudu ikdienā ir tieši tik liela saskare, cik atbildība par vecāku iedalītās kabatas naudas saprātīgu izlietojumu. Šis ir galvenais iemesls, kādēļ par naudu, ko pats nepelna, grūti runāt tieši. Lai veiksmīgāk ļautu bērniem apzināties naudas nozīmīgi un mācītu tās saprātīgu izlietojumu jau no mazotnes, vēlams par to runāt uzskatāmās līdzībās, ar praktiskiem piemēriem no ikdienas, ko bērns labi saprot.”

Radošās pēcpusdienas dalībnieki kopā ar ekspertiem

  • uzzinās vairāk par naudu, tās vērtību un lomu ikviena individuālo mērķu sasniegšanā;

    saņems ekspertu padomus naudas krāšanas jautājumos;
  • lomu spēlēs uzzinās par dažādiem uzkrājumu veidošanas finanšu rīkiem;
  • iemācīsies atpazīt eiro banknošu pret viltošanas elementus, kā arī uzzinās, kā ikdienā pārliecināties par naudas īstumu;
  • Nordea Finanšu fitnesa aktivitātēs kopā ar DCH sporta studijas treneriem iegūs praktiskus padomus, kā ikdienā sekot līdzi saviem tēriņiem.

Nordea naudas skolas radošā pēcpusdiena notiks 1.decembrī no pulksten 15.00 līdz 18.00, Nordea Unity biroja ēkā, Vienības gatvē 109. Aicināti pieteikties bērni vecumā no 9 līdz 11 gadiem. Pieteikšanās līdz 27.novembrim, aizpildot pieteikuma anketu www.nordea.lv/naudasskola.

Par Nordea naudas skolu

Finanšu izglītības programmas Nordea naudas skola ietvaros jau ceturto gadu Nordea banka īsteno lekcijas, lai veicinātu bērnu un jauniešu izpratni finanšu jautājumos. Radošajā pēcpusdienā bērni ar iesaistošām metodēm uzzina un saņem padomus, kā rīkoties ar naudu, kā uzkrāt, kā atpazīt naudas viltošanas pazīmes un citu vērtīgu un galvenais – ikdienā praktiski pielietojamu informāciju. Līdz šim lekcijās piedalījušies jau vairāk nekā 1600 bērnu un pieaugušo.


Papildu informācijai:

Linda Kapustinska, Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, Nordea Latvija, tālr.: 67 005 434, mob.: 29 480 589, linda.kapustinska@nordea.com