Nordea Pensions Latvia ziedo “Ulubele” dzīvnieku patversmei 15 000 eiro | Luminor

Atbalstot Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmi “Ulubele”, Nordea Pensions Latvia ziedo 15 tūkstošus eiro jauna transporta līdzekļa iegādei patversmes iemītnieku pārvadāšanai.

Nordea Pensions Latvia valdes loceklis Iļja Arefjevs: „Izvēloties labdarības atbalsta projektus, Nordea rūpīgi izvērtē sniegtā atbalsta ietekmi uz atbalsta saņēmēju, kā arī atbalsta nozīmi ilgtermiņā. Diemžēl ikdienā turpinām saskarties ar nevērīgu un bieži vien bezatbildīgu attieksmi pret dzīvniekiem, ko apliecina lielais pamesto dzīvnieku skaits, kas mitinās dzīvnieku patversmēs. Redzam, ka šis ziedojums ilgtermiņā palīdzēs uzlabot „Ulubele” dzīvnieku patversmē nonākušo dzīvnieku dzīves apstākļus un atvieglos darbu tās darbiniekiem. Tomēr ne tikai finansiāls atbalsts ir svarīgs - ikviens no mums var palīdzēt, adoptējot kādu dzīvnieku patversmē mītošo dzīvnieku vai brīvajā laikā kopā ar ģimeni dodoties kopīgā pastaigā ar patversmē esošajiem dzīvniekiem.”

„Jauna, lielākā, ērtāka un ekonomiskāka transporta iegāde jau ilgu laiku ir bijusi Ulubeles nepieciešamo lietu saraksta augšgalā. Esam attīstījušies un izveidojušies par organizāciju, kas darbojas visā Latvijā ne vairs tikai Rīgā un Pierīgā. Mūs aicina ciemos vadīt seminārus, Ulubeles Cilvēcības stundas, aicina piedalīties pilsētu un novadu svētkos. Vienmēr mums līdzi brauc lieliskie Ullu un Belle un protams Līču astaiņi, kuri cer satikt savu cilvēku. Braukt ar diviem transportiem bija ekonomiski ļoti neizdevīgi, tāpēc  pasākumu rīkotājiem nācās atteikt vai doties nepilnā sastāvā. Iespejas, ko sniegs jaunais auto, ļaus attīstīt arī dzīvnieku ķērāju pakalpojumus – rīkot plašākus reidus, līdzi ņemot visu nepieciešamo inventāru, lai dzīvniekus nogādātu Līčos jeb klīnikā.  Esam ļoti pateicīgi par Nordea iniciatīvu, kas ļauj biedrībai attīstīties un domāt par jauniem projektiem, realizēt ieceres un idejas, kuras nācies uz laiku atlikt,” tā Ilze Džonsone, Ulubeles dzīvnieku pansijas vadītāja.

Par Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmi „Ulubele”

 

Dzīvnieku patversme Ulubele atrodas Rīgas rajona Stopiņu novada apdzīvotā vietā Līči, 800 m no šosejas, mežā – saukta arī Līču patversme. Katru dienu Līčos savu cilvēku gaida 180 suņi un 70 kaķi, kas atvesti no Rīgas un Stopiņu novada. Pašvaldības apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē tikai 14 dienas. Tik īsā laikā daudziem iemītniekiem saimnieku atrast neizdodas. Vai dzīvnieku pēc tam jāiemidzina? Nē! Ulubelē nešķiro dzīvniekus pēc smukuma vai vecuma. Sākot no 15.dienas ikviena dzīvnieka uzturēšana patversmē, ārstēšana un sterilizācija iespējama tikai pateicoties jūsu atbalstam un ziedojumiem.

Vairāk informācijas http://www.ulubele.org/lv/rigas-pilsetas-dzivnieku-patversme/