Nordea piedalīsies starptautiskajā vides kampaņā „Zemes stunda” | Luminor

Vēršot sabiedrības uzmanību vides jautājumiem, jau devīto gadu sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu Latvijā notiks starptautiskā vides kampaņa “Zemes stunda”. Arī Nordea banka pauž atbalstu videi draudzīgam dzīvesveidam un 28. martā no pulksten 20.30 uz vienu stundu izslēgs apgaismojuma ierīces bankas centrālajā ēkā “Nordea māja”, K.Valdemāra ielā 62, un visos bankas klientu apkalpošanas centros Rīgā un reģionos.

Nordea bankas Biznesa atbalsta departamenta vadītājs Zigmārs Anss: „Domājot par vides jautājumiem,  mūsu mērķis ir, lai katrs Nordea darbinieks apzinās un atbalsta videi draudzīga dzīvesveida pieeju visa gada garumā. Tomēr „Zemes stunda” ir brīdis, kad varam atskatīties uz aizvadīto gadu, izvērtēt padarīto un uzstādīt jaunus mērķus. Mēs varam lepoties, jo, īstenojot dažādas aktivitātes, pērn esam ietaupījuši vairāk nekā 46 100 kWh elektroenerģijas, kas ir uz pusi vairāk nekā, salīdzinot ar ietaupījumu 2013. gadā. Tāpat ietaupīti ir gandrīz 400 litri ūdens, savukārt pārstrādei nodoti vairāk nekā 1200 kilogrami papīra. Liels solis uz priekšu ir arī elektroniskās rēķinu sistēmas ieviešana, kas nākotnē ļaus ievērojami samazināt izmantotā papīra daudzumu. Savukārt tiešsaistes konferenču ieviešana sekmējusi CO2 izmešu skaita samazinājumu par 37%.”Pasaules Dabas Fonds
skaidro: „Zemes stunda ir lielākais klimata tēmai veltītais pasākums, kāds jebkad noticis. Tās laikā miljoniem cilvēku visapkārt pasaulei vienojas, izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, lai pieprasītu izlēmīgu rīcību klimata problēmu risināšanai. Vēl vairāk - katru gadu tieši Zemes stundas laikā rodas jauni izaicinājumi un apņēmības, ko īstenot.”

Aicinām iepazīties ar oficiālo kampaņas “Zemes stunda 2015” video http://ow.ly/KOAqS

Vairāk informācijas par kampaņu „Zemes stunda 2015” www.zemesstunda.lv