Nordea piedāvā maratona virtuālo līdzjutēju karti jeb “špikeri” | Luminor

Lai atvieglotu līdzjušanas procesu maratona laikā, Nordea banka radījusi īpašu virtuālo līdzjutēju karti – “špikeri”. Ievadot sava skrējēja prognozēto finiša laiku, “špikeris” precīzi prognozēs laiku, kādā skrējējs būtu jāgaida, piemēram, pie Kultūras goda sardzes, pie “Izlaušanās” skatuves vai finiša tribīnēs. Personalizēto Nordea līdzjutēju “špikeri” izdrukāt iespējams Nordea stendā Lattelecom Rīgas maratona EXPO no 13.–14. maijam.

Nordea atbalstītais Lattelecom Rīgas maratons notiks svētdien, 15. maijā, un priecēs rīdziniekus un pilsētas viesus ar plašu muzikālo programmu visas trases garumā. Ar populāru ētera personību, DJ un mākslinieku koncertiem piesātinātā programma radīta, lai Baltijas lielākais skriešanas notikums arvien aizraujošāks un apmeklēšanas vērts šķistu arī tūkstošiem ne-skrējēju – potenciālajiem skatītājiem, līdzjutējiem, visiem rīdziniekiem un pilsētas viesiem.

“Labākā dāvana skrējējiem ir dedzīgs līdzjutēju atbalsts, tādēļ visus, kas neskrien, aicinām izbaudīt skrējēju pilnās Rīgas ielas, aktīvi atbalstot visus maratonistus. Ceram, ka labākās zāles ne-skrējēju izkustināšanai un noskaņošanai uz līdzjušanu būs plašā mūzikas un izklaides programma trasē – no Dziesmas svētku stilistikā ieturētās “Kultūras goda sardzes” pie Brīvības pieminekļa, līdz “Izlaušanās skatuvei” pie Ministru kabineta un DJ uzmundrinājumiem trasē”, komentē Aigars Nords, Lattelecom Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs.

 

Rīdzinieki, līdzjutēji un pilsētas viesi tiek laipni gaidīti skrējējus atbalstīt un mūzikas programmu izbaudīt gan “Kultūras kilometra” ietvaros Brīvības ielā, gan pārējās skrējiena norises vietās. Galvenie Lattelecom Rīgas maratona mūzikas un izklaides punkti minēti zemāk:

“Kultūras Goda sardze” pie Brīvības pieminekļa

Jau no plkst. 9.00 simtiem tautas deju dejotāju pie Brīvības pieminekļa izvietosies simboliskā “Kultūras Goda sardzē”, lai DJ Artūra Krūzkopa vadībā uzmundrinātu gan dalībniekus, gan līdzjutējus. “Kultūras goda sardze” kļuvusi par vienu no iemīļotākajām skrējēju un līdzjutēju tikšanās vietām.

“Izlaušanās skatuve” Brīvības un Elizabetes ielas krustojumā
Vērienīgā “Izlaušanās” skatuve uzņems populārus Latvijas māksliniekus, lai sagādātu vēl nedzirdētu koncert-maratonu Daumanta Kalniņa, Aijas Andrejevas, Jāņa Stībeļa, Gintas Krievkalnas, Mārtiņa Jātnieka, u.c. izpildījumā. Koncerti “Izlaušanās skatuvē” paredzēti visas dienas garumā – pirmais koncerts no 9:00 līdz 10:30, otrais - no 10:50 līdz 12:20, trešais – no 12:30 līdz 13:15, bet noslēdzošais – no 14:00 līdz 14:45

Mūzikas programma 11. novembra krastmalā un trasē
Mūzika trasē plānota gan 11. novembra krastmalā, kur saimniekos DJ Toms Grēviņš, Kaspars Breidaks un Pauls Timrots, gan vēl 16 vietās trasē, kur moderatoru lomā iejutīsies Uģis Joksts, Valters Fridenbergs, Lelde Lietaviete, Nauris Brikmanis, Kozmens un citas sabiedrībā populāras personības. Skrējiena dalībniekus un līdzjutējus pie Rīgas Domes izklaidēs arī Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestris.

Karogu aleja

Organizatori aicina līdzjušanas un foto iespējas garām nelaist arī Brīvības ielā pie Ministru kabineta, kur Nacionālās aizsardzības akadēmijas jaunie kadeti skrējējus no visas pasaules sveiks, veidojot Lattelecom Rīgas maratonā pārstāvēto dalībvalstu karogu aleju.


Papildu informācija:
Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com