Nordea piešķir 1,9 miljonus eiro SIA „Jelgavas tipogrāfija” ražošanas iekārtām | Luminor

Ar Nordea atbalstu Jelgavas tipogrāfija pabeigusi šogad plānoto ražošanas procesa modernizāciju. Tā ir lielākā investīcija Jelgavas tipogrāfijā pēc astoņkrāsu iespiedmašīnas iegādes 2012.gadā.

„Izvēloties sadarbības partnerus, mēs rūpīgi izvērtējam potenciālo projektu atbilstību bankas darbības principiem, kā arī vispārējo ieguvumu sabiedrībai. Ne mazāk svarīga ir arī skaidra partnera vīzija un ilgtermiņa domāšana, ko redzam Jelgavas tipogrāfijā. Esam gandarīti, ka vietējie tirgus dalībnieki turpina augt  un attīstīties, taču vēl lielāks prieks mums ir līdzdarboties un sasniegt mērķus kopā. Novēlu izdošanos un panākumus uzņēmuma Jelgavas tipogrāfija kolektīvam!” pauž Ilze Sirme, Nordea klientu apkalpošanas centra „Jelgava” mazo un vidējo uzņēmumu konsultante.

Nordea piešķirtais finansējums ir 1,9 miljonu eiro apmērā palīdzējis Jelgavas tipogrāfijā uzstādīt grāmatu cietā sējuma ražošanas jauno līniju, kā arī iepirkt jaunas iespiedformu izgatavošanas iekārtas.

Iekārtu modernizācija veicinās tipogrāfijas konkurētspēju ne vien Latvijas, bet arī ārvalstu tirgos, paaugstinās grāmatu kvalitāti un ražošanas procesu efektivitāti, kā arī atvieglos darbu cehā strādājošiem darbiniekiem.

Tipogrāfijas ražošanas iekārtās kopumā investēti 2,5 miljoni eiro.  Projektu Jelgavas tipogrāfija īstenoja ar Nordea finansiālo atbalstu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalsta projektā "Augstas pievienotās vērtības investīcijas".