Nordea piešķir 4.3 miljonu eiro finansējumu t/c “Apelsīns” attīstībai | Luminor

Atbalstot uzņēmuma darbības paplašināšanos, Nordea banka piešķīrusi 4.3 miljonu eiro lielu finansējumu Ādažu tirdzniecības centram “Apelsīns”. Pēc vērienīgiem rekonstrukcijas un labiekārtošanas darbiem, šobrīd tirdzniecības centra ēkas kopējā platība palielināta par teju 80%.

Ievērojamie tirdzniecības centra pilnveidošanas darbi, kas veiksmīgi noslēgušies jau šā gada maijā, veikti pateicoties Nordea bankas piešķirtajam finansējumam.

Šis projekts ļaus būtiski paplašināt tirdzniecības centra piedāvājumu un apkalpot ievērojami lielāku klientu skaitu – pēc rekonstrukcijas nomājamā platība ir palielinājusies līdz 5.600 kvadrātmetriem. Pašlaik noris intensīvs darbs ar potenciālo nomnieku piesaisti, lai Ādažu un tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem varētu piedāvāt visatbilstošāko preču un pakalpojumu klāstu.

“Tirdzniecības centra veiksmīgā atrašanās vieta, blakus VIA Baltica autoceļam, ir veicinājusi ievērojamu apmeklētāju pieaugumu, tādēļ centra paplašināšana bija loģisks solis. Šobrīd mūsu galvenā iecere ir sešu mēnešu laikā izīrēt pilnīgi visas centra telpas, radot tādu nomnieku komplektu, kas atvieglotu mūsu pastāvīgo klientu ikdienas rūpes. Lai vienuviet būtu iespēja iegādāties nepieciešamās preces, saņemt vajadzīgos pakalpojumus un arī vērtīgi pavadīt brīvo laiku,” norāda tirdzniecības centra “Apelsīns” direktore Sarmīte Teibe.

“Mēs priecājamies par iespēju atbalstīt augošus vietējos uzņēmumus, kas ir gatavi pozitīvām pārmaiņām. Jebkurā nozarē apmierināts klients ir tas, kurš nosaka biznesa izaugsmes rādītājus, tāpēc augstu vērtēju īpašnieku uzņēmību attīstīties, paplašināties un uzlabot piedāvāto pakalpojumu kvalitāti,” tā Jānis Buks, Nordea bankas vadītājs Latvijā, komentējot jauno sadarbību.

Tirdzniecības centrs tika atklāts 2009. gadā, bet pēc rekonstrukcijas durvis apmeklētājiem vēra šā gada maijā.


Papildu informācijai:

Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com