Nordea piešķir finansējumu SIA „Bioinvest” 9,4 miljonu eiro apmērā | Luminor

Nordea līdzfinansē sadzīves atkritumu apsaimniekošanas un profesionālās tīrīšanas uzņēmuma „L&T” kapitāldaļu iegādes darījumu, SIA „Bioinvest” piešķirot 9,4 miljonus eiro. Noslēdzoties darījumam, apsaimniekošanas uzņēmuma „L&T” kapitāla daļas pieder uzņēmumam SIA „Bioinvest”.

„Esam gandarīti, ka vietējie tirgus dalībnieki ir uzkrājuši tādu pieredzi, kas viņiem ļauj  veiksmīgi realizēt un mums kā bankai līdzfinansēt šāda mēroga darījumus. Tas parāda, ka Latvijas uzņēmēji ir spējīgi palielināt savu ietekmi uzņēmējdarbības sfērās, kurās ilgu laiku ir dominējuši uzņēmumi ar ārvalstu kapitālu,” tā Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks.

Uzņēmumu vadīs Ieva Jansone, kas iepriekš bija atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma „Vides pakalpojumu grupa” vadītāja: „L&T” nākotnē turpinās nodarboties ar atkritumu savākšanu un apsaimniekošanu, kā arī sniegt plašu pakalpojumu spektru vides uzturēšanas un apsaimniekošanas jomā. Izmaiņas nav sagaidāmas arī personāla sastāvā, jo esošā komanda ir pierādījusi sevi kā savas jomas profesionāļus, sasniedzot labus uzņēmuma darbības rādītājus. Mēs kopā centīsimies panākt, lai uzņēmums turpinātu izaugsmi gan galvaspilsētā, gan valsts reģionos un attīstību iedzīvotājiem jaunos un apkārtējai videi svarīgos pakalpojumu segmentos,” atzīmēja Ieva Jansone, piebilstot, ka „L&T” galvenais mērķis ir kļūt arvien draudzīgākiem saviem klientiem.

Uzņēmums SIA „Bioinvest” dibināts 2003. gadā.

"L&T" ir vides pārvaldības un īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas, prasmīgi sniedzot progresīvus un efektīvus pakalpojumus, veicina pakāpenisku pāreju no patērētāju sabiedrības uz ilgtspējīgu sabiedrību.