Nordea piešķir ilgtermiņa finansējumu 4 miljonu eiro apmērā SIA Homburg Bikernieki Properties | Luminor

Nordea bankas Latvijas filiāle ir piešķīrusi ilgtermiņa finansējumu 4 miljonu eiro apjomā investoru un nekustamo īpašumu attīstītājam SIA Homburg Bikernieki Properties jauna tirdzniecības centra būvniecībai Rīgā, Biķernieku un Ēvalda Valtera ielas krustojumā. Darbus veiks būvuzņēmums SIA Selva Būve.

Nordea bankas vadītājs Latvijā, Lielo uzņēmumu departamenta vadītājs Jānis Buks: „Stabila un ilgtermiņā orientēta sadarbība ir mūsu prioritāte. Līdzšinējā pozitīvā pieredze darbā ar Homburg Properties liecina – pieredzējusi komanda un lieliska vadība, kas skaidri definē mērķus, ir stūrakmens veiksmīgas sadarbības veidošanai, tādēļ esam īpaši gandarīti atkārtoti sadarboties ar nozares līderiem un spēcīgiem tirgus spēlētājiem.”

SIA Homburg Bikernieki Properties valdes loceklis Džeims Gerijs Torpejs: ”Esam gandarīti par Nordea uzticēšanos un līdzšinējo sadarbību nozīmīgu projektu īstenošanā, kas atstāj paliekošas pēdas Rīgas pilsētvidē. Homburg Management īstenotie projekti gan dzīvojamās, gan komercapbūves jomā vienmēr ir orientēti uz to, lai padarītu cilvēku dzīves telpu ērtāku, pievilcīgāku un labiekārtotāku, un, kā esam pārliecinājušies, šos aspektus novērtē arī Nordea.”

Šobrīd SIA Homburg Management Latvijā pārvalda virs 100 miljoniem eiro vērtu dažāda veida nekustamo īpašumu portfeli, tostarp Nordea finansējums iepriekš izmantots tirdzniecības centra būvniecībai Zolitūdē.