Nordea piešķīrusi kredītlīniju Latvijas Universitātei 6 miljonu eiro apmērā  | Luminor

Nordea banka noslēgusi sadarbības līgumu ar Latvijas Universitāti, piešķirot kredītlīniju 6 miljonu eiro apmērā.

Nordea bankas un Latvijas Universitātes sadarbības līgums ietver tādas finanšu pakalpojumu grupas kā norēķinu kontu apkalpošana, norēķinu karšu pieņemšana POS terminālos un internetā, kā arī overdrafta limits. Finansējums tiks izmantots Latvijas Universitātes realizētajiem Eiropas Savienības projektiem.

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Sadarbības principi, ko banka definējusi kā svarīgākos, ir ilgtermiņa darbības skatījums, skaidri redzams partneru ieguldījums un atdeve, kā arī izmērāmi rezultāti. Jau pirms vairākiem gadiem uzsāktā sadarbība ar Latvijas Universitāti apliecina, ka esam ne vien spējuši izveidot abpusēji veiksmīgas biznesa attiecības, bet arī kopīgi realizēt un īstenot tādas perspektīvas un sabiedrībā novērtētas iniciatīvas kā, piemēram, LU Open Minded. Novēlu, lai šis jaunais pagrieziens sadarbībā palīdz sasniegt ambiciozus mērķus un iedvesmo jauniem panākumiem.”

Latvijas Universitātes kanclers Gundars Bērziņš: „Latvijas Universitāte ir pateicīga par veiksmīgu iepriekšējo sadarbību ar Nordea banku un ir gatava turpināt pozitīvo sadarbību arī nākotnē. Universitātei būtiski ir tas, ka šīs sadarbības rezultātā tiks nodrošināta naudas plūsma Latvijas Universitātes realizētajiem lielajiem Eiropas Savienības projektiem.”