Nordea Private Banking atzīta par labāko Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā | Luminor

Respektablais starptautiskais finanšu žurnāls „Euromoney” atzinis Nordea banku par labāko Private Banking pakalpojumu sniedzēju Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Nordea šo apbalvojumu saņem jau sesto gadu pēc kārtas. „Euromoney” ik gadu pasniedz šīs balvas labākajiem Private Banking pakalpojuma sniedzējiem visā pasaulē.

 

Nordea Wealth Management vadītāja Guna Vaersteda (Gunn Wærsted):„Esam gandarīti par šo sasniegumu, kas apliecina gan Private Banking darbinieku un vadītāju profesionalitāti, gan klientu apmierinātību ar sniegto pakalpojumu kvalitāti. Kā liecina jaunākie klientu apmierinātības pētījuma (Customer Satisfaction Index) dati, arī klientu novērtējums Private Banking servisam pērn ir audzis. Tāpat arī lepojamies ar 10 000 jauniem Private Banking klientiem 2013.gadā.”

Nordea Private Banking vadītājs Baltijas reģionā Māris Paeglis: „Esmu gandarīts par attīstību un panākumiem Private Banking Baltijas reģionā un Latvijā. Pērn Private Banking klientu skaits Baltijā pieaudzis par gandrīz 13%, savukārt kopējie ieņēmumi gada laikā palielinājušies par 19%. 2013.gads iezīmējis veiksmes stāstus arī Private Banking Latvijā, gan palielinot savu klientu skaitu, gan uzrādot līdz šim augstāko klientu apmierinātības vērtējumu - 95 no 100%. Klienti visaugstāk vērtē laipno klientu apkalpošanu, atvērto attieksmi un profesionalitāti ikdienas darbā, kas ir liela motivācija un iedvesma turpmākajam darbam.”

Nordea ir lielākā banka Ziemeļvalstu reģionā, kas īpaši turīgiem klientiem piedāvā Private Banking pakalpojumus. Nordea Private Banking pārstāv biroji 12 valstīs un apkalpo vairāk nekā 100 000 klientu Ziemeļvalstīs, Baltijā un visā Eiropā, pārvaldot aktīvus apmēram 191 miljardu EUR vērtībā. Kopš 2008. gada Nordea Private Banking pakalpojumi ir pieejami arī Latvijā. Nordea tiek atzīta kā labākais Private Banking pakalpojumu sniedzējs Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā jau sesto gadu pēc kārtas.

„Euromoney” ir pasaules mērogā vadošais finanšu pakalpojumu žurnāls, kas katru gadu pasniedz šīs balvas labākajiem Private Banking pakalpojuma sniedzējiem pasaulē. Savā vērtējumā „Euromoney” žūrija ņem vērā gan dažādus kvalitatīvus, gan arī kvantitatīvus rādītājus, tai skaitā, tiek analizēti biznesa darījumu apjomi, peļņas rādītāji, attiecības ar klientiem un serviss.