Nordea Private Banking Latvijā svin 7 gadu jubileju | Luminor

Šodien, atzīmējot sasniegumus, Nordea Private Banking Latvijas filiāle svin septiņu veiksmīgas darbības un pastāvēšanas gadu jubileju.

Nordea Private Banking vadītāja Latvijā Indra Kimmele: „Esmu gandarīta ar Private Banking Latvijas filiāles komandas sasniegumiem, attīstību un panākumiem šo gadu laikā. No mūsu darbības uzsākšanas pirms septiņiem gadiem, esam piedzīvojuši vērienīgu izaugsmi, paplašinot gan mūsu klientu loku, gan arī nostabilizējot savu biznesu Latvijā un Baltijas reģionā. Gan mūsu komandas gars, gan klientu atzinīgais vērtējums un uzticēšanās ir liela motivācija un iedvesma turpmākajam darbam.”

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Nordea Private Banking komanda Latvijā ir viens no bankas veiksmes stāstiem, ar ko īpaši lepojamies. Šajā salīdzinoši nelielajā pastāvēšanas laikā sasniegts brīnišķīgs rezultāts, jo ar pārliecību varam apgalvot – Nordea Private Banking komanda nodrošina labāko servisa kvalitāti, personīgāko attieksmi un katram klientam vispiemērotākos finanšu risinājumus Latvijā. Es novēlu Nordea Private Banking komandai neapstāties pie sasniegtā un sasniegt arvien jaunus un ambiciozus mērķus!”

Nordea ir lielāka banka Ziemeļvalstīs un vadošā banka Latvijā, kas īpaši turīgiem klientiem piedāvā Private Banking pakalpojumus. Nordea Private Banking pārstāv biroji 12 valstīs un apkalpo vairāk nekā 100 000 klientu Ziemeļvalstīs, Baltijā un visā Eiropā, pārvaldot aktīvus apmēram 191 miljardu EUR vērtībā. Nordea Private Banking pakalpojumi Latvijā ir no 2008.gada.

Respektablais finanšu žurnāls „Euromoney” jau sesto gadu atzinis Nordea Private Banking par labāko servisa sniedzēju Ziemeļvalstīs un Baltijas valstu reģionā. „Euromoney” ik gadu pasniedz šīs balvas labākajiem Private Banking pakalpojuma sniedzējiem visā pasaulē.