Nordea Rīgas maratonā skrējējus un līdzjutējus izklaidēs īpaša Nordea skatuve | Luminor

Jau pavisam drīz – 18. maijā, iekļaujoties Eiropas Kultūras galvaspilsētas notikumu programmā, visu Nordea Rīgas Maratona distanču dalībnieki „ar dziesmu” skries jaunās trasēs.

Gan skrējējus, gan līdzjutējus uzmundrinās atzītākie Latvijas skatuves mākslinieki, izpildot populārākos hitus uz īpašās „Nordea skatuves”, kas atradīsies Elizabetes un Brīvības ielas krustojumā. Skrējēji tiks izklaidēti ar ikvienam atpazīstamām dziesmām latviešu, krievu, angļu un citās valodās, kuras klausījās mūsu vecmāmiņas, tēti, mēs paši un mūsu bērni. Tā ir mūsu pēdējās simtgades vēsture caur dažādu laika posmu aktuālākajām melodijām, neaizmirstot arī šodienas hitus.

Trasē ar mūzikas un sadziedāšanās programmu skrējiena laikā iekļausies arī Brīvības iela un „Brīvības ielas kultūras kilometrs”, kas simboliski sāksies pie Brīvības pieminekļa, kur maratona dalībniekus un apmeklētājus sagaidīs „Kultūras goda sardze”. Tāpat mūzikas punkti trasē plānoti gan Krastmalā, gan vēl 13 vietās trasē, kur DJ lomā iejutīsies citas sabiedrībā populāras personības.

Tuvojoties šai nozīmīgajai dienai – 18.maijam, viens no populārākajiem Nordea skatuves māksliniekiem, Intars Busulis, izstaigā kultūras kilometru jau pirms maratona.

Uz tikšanos skrējienā ar dziesmu!