Nordea sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu izsludina prakses stipendijas | Luminor

Nordea banka Latvijā sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu izsludina prakses stipendiju konkursu. No šī gada 7. maija visu Latvijas augstskolu pēdējo kursu studenti RTU Attīstības fonda izsludinātā konkursa kārtībā iegūs prakses stipendiju Nordea bankā. Pieteikties prakses stipendijām iespējams mājas lapā www.fonds.rtu.lv.

Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks: „Prakses Nordea bankā ir iniciatīva, kuras ietvaros, Latvijas augstskolu studenti jau vairākus gadus varējuši gūt gan praktiskas iemaņas, profesionālu darba kolektīvu un dinamisku darba vidi lielākajā Ziemeļvalstu bankā, kā arī iespēju pierādīt sevi, palielināt savas iespējas darba tirgū un saņemt stipendiju par prakses laikā padarīto. Esmu gandarīts par iespēju turpmāk prakses Nordea bankā organizēt, sadarbojoties ar vienu no vadošajām Latvijas universitātēm, tādējādi piesaistot vēl vairāk ieinteresētu jauno profesionāļu un nākotnes speciālistu.”

Rīgas Tehniskās universitātes rektors Leonīds Ribickis: „Rīgas Tehniskā universitāte ir gandarīta, ka sadarbībā ar vienu no lielākajām Latvijas bankām turpmāk varēs piedāvāt prakses iespējas Latvijas augstskolu un universitāšu studentiem. Sadarbība ar Nordea banku RTU palīdz veiksmīgi īstenot zinātnes un inovāciju universitātes stratēģiju, veidojot ciešāku saiti ar biznesa industriju, tuvinot studējošos darba devējiem un piedāvājot tiem iespēju iegūt pieredzi vadošajos Latvijas uzņēmumos.”

Par prakses stipendiju konkursu

Prakses stipendijām studenti varēs pieteikties visa gada garumā, atkarībā no aktuālajām prakses vakancēm Nordea bankā. Lai pieteiktos prakses stipendijām, studenti aicināti aizpildīt prakses konkursa pieteikuma anketu mājas lapā www.fonds.rtu.lv sadaļā „Stipendijas un balvas”. Prakses stipendiju konkurss tiek rīkots divās atlases kārtās. Sākotnēji pēc elektroniskās pieteikuma anketas un profesionālā dzīves gājuma apraksta (CV) iesniegšanas, potenciālie prakses kandidāti tiks aicināti uz grupas interviju. Noslēdzošajā konkursa kārtā individuālās intervijās un nedēļas laikā pēc intereses pieteikuma saņemšanas tiks izvēlēts prakses stipendiāts.

Pirmajām prakses vietām Nordea bankas Parādu administrēšanas nodaļā un Privātpersonu parādu atgūšanas un restrukturizācijas nodaļā studenti  aicināti pieteikties no 7. līdz 21. maijam, aizpildot pieteikuma anketu, Nordea bankas mājas lapā un vortālā CV-online.

Vairāk informācijas un pieteikšanās www.fonds.rtu.lv vai www.nordea.lv/prakse