Nordea saņem Euromoney apbalvojumu kā labākā Private Banking pakalpojumu sniedzēja | Luminor

Starptautiski atzītais finanšu žurnāls “Euromoney” apbalvojis Nordea Private Banking kā labāko pakalpojumu sniedzēju Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā. Šis ir jau septītais gads, kad Nordea Private Banking saņēmusi šo apbalvojumu.

Nordea ir viena no vadošajām Eiropas bankām un vadošā banka Latvijā, kas īpaši turīgiem klientiem piedāvā Private Banking pakalpojumus. Nordea Private Banking pārstāv biroji 12 valstīs un apkalpo vairāk nekā 100 000 klientu Ziemeļvalstīs, Baltijā un visā Eiropā, pārvaldot aktīvus apmēram 191 miljardu eiro vērtībā. Kopš 2008. gada Nordea Private Banking pakalpojumi ir pieejami arī Latvijā.

Māris Paeglis, Nordea Private Banking vadītājs Baltijas valstīs: „Pagājušais gads nesis pārliecinošus biznesa rezultātus Private Banking biznesam Latvijā un Baltijas reģionā kopumā. Esmu gandarīts, ka esam spējuši palielināt noguldījumu apjomus un kopējos ieņēmumus gan Ziemeļvalstu, gan Baltijas reģionā, tomēr īpaši priecājos, ka arī mūsu klientu apmierinātība ar katru gadu arvien pieaug. Saņemtais apbalvojums ir lielisks apliecinājums padarītajam darbam.”

 „Euromoney” ir pasaules mērogā vadošais finanšu pakalpojumu žurnāls, kas katru gadu pasniedz šīs balvas labākajiem Private Banking pakalpojuma sniedzējiem pasaulē. Savā vērtējumā „Euromoney” žūrija ņem vērā gan dažādus kvalitatīvus, gan arī kvantitatīvus rādītājus, tai skaitā, tiek analizēti biznesa darījumu apjomi, peļņas rādītāji, attiecības ar klientiem un serviss.

Nordea tiek atzīta kā labākais Private Banking pakalpojumu sniedzējs Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā jau septīto gadu pēc kārtas.

Vairāk par „Euromoney” apbalvojumu www.euromoney.com