Nordea Tirdzniecības finansēšana atzīta par labāko Baltijā un Ziemeļvalstīs | Luminor

Starptautiskais prestižais finanšu žurnāls „Euromoney” jūnijā atzinis Nordea Tirdzniecības finansēšanu par labāko Baltijā un Ziemeļvalstīs. Šis novērtējums piešķirts, balstoties uz aptaujāto žurnāla lasītāju viedokli vairāk nekā simts valstīs.


Nordea bankas Latvijā Tirdzniecības finansēšanas daļas vadītāja Alise Odziņa: „Novērojumi liecina, ka pēdējo gadu laikā ir audzis Baltijas uzņēmumu informētības līmenis par iespējām nodrošināt līgumu saistību izpildes riskus vietējā un starptautiskā tirdzniecībā. Nordea mērķis ir sniegt profesionālas klientu konsultācijas, sniedzot klientam vislabākos un piemērotākos risinājumus, kas ļautu garantēt panākumus klientu izvirzīto mērķu sasniegšanā, tādēļ īpaši lepojamies ar gūtajiem panākumiem gan Baltijas reģionā, gan Ziemeļvalstu tirgū.”

Nordea saviem klientiem sniedz pilnu tirdzniecības finansēšanas pakalpojumu klāstu (garantiju, kredīta vēstuļu un dokumentu inkaso darījumu strukturēšanu, izsniegšanu un apstrādi), tādējādi palīdzot klientiem identificēt un pārvaldīt ar vietējo un starptautisko tirdzniecību saistītos riskus. Nordea tirdzniecības finansēšanas struktūrvienības Baltijā un Ziemeļvalstīs darbojas pēc vienādiem principiem un nodrošina nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti visos bankas mājas tirgos.

“Euromoney” ir starptautiski atzīts ikmēneša finanšu izdevums ar aptuveni 140 000, tostarp banku vadītāju, institucionālo investoru, fondu un ieguldījumu pārvaldnieku, centrālo banku vadītāju un citu finanšu nozares interesentu auditoriju. „Euromoney” ik gadu veic dažādas aptaujas, lai noteiktu perspektīvākos un novērtētākos finanšu tirgus uzņēmumus.

Share on FacebookShare on Twitter