Nordea turpina atbalstīt jaunos līderus | Luminor

Šodien, 21. aprīlī, Nordea bankā Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētajā diskusijā par nākotnes profesijām jaunos līderus, jauniešus vecumā no 16 līdz 20 gadiem, uzrunās un konsultēs zinoši tehnoloģiju, mediju un biznesa nozares profesionāļi. Aicinām pievienoties sarunas tiešraidei ar komunikācijas ekspertu Jāni Palkavnieku jau no plkst. 10.30 portālos tvnet.lv un diena.lv.

Diskusijas tiešraide ir skatāma šeit.

Diskusijas laikā vidusskolas vecuma jaunieši JA Latvija Līderu programmas dalībnieki kopā ar mentoriem pārrunās, kādas prasmes, vērtības un zināšanas būs pieprasītas un nepieciešamas nākotnes profesijās un kas būtu jādara, lai šīs iemaņas iegūtu jau laikus. Dienas pirmajā pusē jauniešus uzrunās Draugiem Group runasvīrs Jānis Palkavnieks un lietišķās etiķetes darbnīcas vadītāja Baiba Pušinska. Savukārt dienas otrajā pusē par mediju darbu un ikdienu stāstīs žurnālists Ansis Bogustovs.

“Skatoties uz bankas ikdienas procesiem un izaicinājumiem, varu teikt droši, ka spēja pastāvīgi attīstīt savas prasmes un zināšanas ir viens no svarīgākajiem veiksmes elementiem, kas definēs arī nākotnē pieprasītākās profesijas. Jau šodien mūsu dienaskārtībā ik dienu ienāk dažādi inovatīvi risinājumi, tāpēc mums ir jābūt atvērtiem un vienmēr gataviem sevi pilnveidot – esam laikmetā, kas ir dinamisks, prasīgs un vienlaikus patiesi iedvesmojošs,” saka Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks, kurš arī ir Junior Acievement Latvija padomes loceklis un jauno līderu mentors.

Šogad pirmā meistarklase par laika plānošanu un projektu īstenošanas posmiem kopā ar uzņēmēju Guntaru Kokoreviču un Rīgas Koučinga skolas eksperti Nordea bankā tika aizvadīta marta sākumā. Aktivitāšu laikā jaunieši guva izpratni par dažādiem cilvēku laika uztveres tipiem un kā ar tiem sadarboties. Tāpat tika iegūtas prasmes pabeigt iesāktos projektus un noderīgi padomi, kā plānot un panākt līdzsvaru savā dzīvē.

JA Latvija Līderu programmu jauniešiem ar Nordea atbalstu organizē jau trešo gadu. Latvijā unikālās izglītības programmas mērķis ir veidot jauno līderu paaudzi Latvijas konkurētspējas palielināšanai. Mācību gada laikā programmā iesaistīto mentoru — Latvijā pazīstamu uzņēmēju un vadītāju — mērķis ir dalīties ar savu pieredzi, iedvesmot un iedrošināt jauniešus īstenot savu līdera talantu.

Vairāk par Junior Acievement Latvija mājaslapā www.jal.lv


Papildu informācijai:
Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com