Nordea veiksmīgi aizvadīta Ēnu diena 2016 | Luminor

10.februārī Nordea bankā Rīgā norisinājās “Ēnu diena 2016”. Tās ietvaros bankas speciālistus ēnoja vairāk nekā 30 Latvijas skolēnu. Jauniešiem bija iespēja iepazīt visdažādāko bankas profesiju pārstāvju ikdienu, piemēram, sekojot līdzi bankas vadītāja dienas gaitām, iepazīstot bankas IT procesu nodrošinājumu, piedaloties tiešsaistes apspriedēs ar ārvalstu kolēģiem, tādējādi gūstot plašāku ieskatu izvēlētās profesijas ikdienas norisē.

Ik gadu liels skaits jauniešu ir ieinteresēti iepazīt tuvāk bankas speciālistu ikdienu un darba vidi, arī šogad skolēniem bija iespēja iepazīt visdažādāko profesiju pārstāvju darba pienākumus no piecpadsmit dažādām struktūrvienībām. Pavadot dienu kopā ar savas izvēlētās profesijas pārstāvi, skolēni guva ieskatu nekustamā īpašuma vērtēšanas procesos, bankas IT serveru darbības principos, veidoja Nordea Ēnu dienas 2016 video, piedalījās tiešsaistes apspriedēs ar ārvalstu kolēģiem, kā arī šogad pirmo reizi sekoja līdzi Nordea bankas vadītāja Latvijā Jāņa Buka ikdienas gaitām. Tāpat ēnotāji iepazina darbinieku sasniegumus, darba, izaugsmes un prakses iespējas.

“Ēnu diena ir izcila iespēja gūt ieskatu bankas ikdienas dzīvē un saprast, ka banka nav tikai spožā arējā izkārtne, kuru ieraugām, kad tiek paziņoti bankas peļņas rezultāti, bet, ka cilvēki tiešām iegulda zināšanas un smagu darbu. Šī ir lieliska iespēja iepazīt vidi bankā, lai, iespējams, savu nākotni saistītu ar darbu bankā,” tā Nordea bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks, daloties pārdomās par ieguvumiem piedaloties Ēnu dienā.

Bankas vadītāja ēna Roberta Marta Jansone atzina, ka priecājas par iespēju iepazīt bankas vadītāja ikdienu un darbu bankā: “Ēnojot bankas vadītāju, uzzināju kādas īpašības ir nepieciešams attīstīt, lai kļūtu par atbildīgu un produktīvu vadītāju, un to, cik svarīgi ir uzturēt labas attiecības ar ikvienu darbinieku, tajā pašā laikā neaizmirstot par kontroli darbinieku izaugsmē, iniciatīvā un kompetencē.”

Preses relīzes sagatavošanā piedalījās Komunikācijas daļas ēna Alise Bunte un bankas vadītāja ēna Roberta Marta Jansone.


Papildu informācijai: 

Signe Lonerte, Komunikācijas departamenta vadītāja Baltijas valstīs, tālr.: 6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com