Nosaki savu Finanšu IQ un laimē biļetes uz Positivus | Luminor

Nordea – Positivus festivāla oficiālā banka – aicina aizpildīt Finanšu IQ testu par noguldījumiem un ieguldījumiem un piedalīties Positivus biļešu izlozē Nordea Twitter kanālā @Nordea_Latvija. Biļetes tiks izlozētas reizi nedēļā laikā līdz 21. jūnijam.

Lai veicinātu sabiedrības interesi un izglītotu finanšu jautājumos, Nordea finanšu izglītības programmas „Nordea naudas skolas” ietvaros ir izveidojusi zināšanu pārbaudes testu jeb Finanšu IQ, kas papildināts ar atsevišķu zināšanu pārbaudi par uzkrājumu veidošanu. Atbildot uz jautājumiem par noguldījumu un ieguldījumu produktiem, brīvo līdzekļu uzkrāšanas veidiem un piemērotāko stratēģiju, ikviens var noteikt savu zināšanu līmeni.

Pētījumu kompānijas SKDS un Nordea veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja liecina - par savu finanšu “drošības spilvenu” jeb naudas līdzekļu uzkrājumiem parūpējušies tikai 30% Latvijas iedzīvotāju. No tiem vairāk nekā trešdaļa jeb 36% Latvijas vīriešu un ceturtā daļa jeb 25% sieviešu, tostarp 35% lauku iedzīvotāju un 29% rīdzinieku. Finanšu “drošības spilvena” esamība cieši saistīta ar iedzīvotāju izglītības un ienākumu līmeni – attiecīgi uzkrājumus sevis nodrošināšanai vairāk veido iedzīvotāji ar augstāko izglītību (35%) un augstiem ienākumiem (52%).

Kāds ir Positivus festivāla apmeklētāja Finanšu IQ?

Nordea banka līdz 21. jūnijam aicina Positivus festivāla apmeklētājus pārbaudīt savu noguldījumu un ieguldījumu Finanšu IQ. Pārsniedzot rezultātu par 70 punktiem un daloties ar to sociālajā portālā Twitter, finanšu testa dalībnieks piedalīsies divu dienu biļešu izlozē uz Positivus festivālu. Lai savu zināšanu līmeni celtu, līdz ar Finanšu IQ testu ir pieejama arī Finanšu zināšanu rokasgrāmata, kas papildināta ar līdz šim apjomīgāko informatīvo materiālu par noguldījumiem, ieguldījumiem un uzkrājumiem.

Akcijas noteikumi, Finanšu IQ tests un Finanšu zināšanu rokasgrāmata pieejama www.nordea.lv/naudasskola

Par Positivus Festivālu 2013

Lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā – Positivus Festivāls 2013 šogad septīto reizi notiks no 19. līdz  21. jūlijam Salacgrīvā. Biļetes uz festivālu nopērkamas tickets.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs un Nordea bankomātos visā Latvijā.