Notiks tiešsaistes seminārs par nekustamo īpašumu un citiem investīciju risinājumiem | Luminor

Lai iegūtu vērtīgas zināšanas par nekustamo īpašumu un citiem investīciju risinājumiem mūsdienās, Nordea aicina ikvienu pievienoties tiešsaistes semināram otrdien, 24. janvārī, plkst. 10.00. Reģistrēšanās http://ej.uz/NordeaSeminars.

Ar vērtīgiem padomiem ieguldījumu jomā dalīsies Nordea bankas Ieguldījumu konsultāciju un risinājumu nodaļas vadītāja Baltijas valstīs Anželika Dobrovoļska, savukārt eksperts nekustamo īpašumu jomā Edgars Indrāns analizēs, kādos gadījumos nekustamais īpašums var būt laba investīcija.

"Lai novirzītu finanšu līdzekļus ieguldījumu veidošanai, nav nepieciešams liels kapitāls. Sākt var arī ar nelielām summām. Tomēr nedrošība un informācijas trūkums liek daudziem atturēties. Patiesībā investēšana ir piemērota ikvienam un no tās nav jābaidās," stāsta Anželika Dobrovoļska.

Tiešsaistes semināri par ieguldījumu priekšrocībām visās Baltijas valstīs tika rīkoti arī aizvadītā gada pavasarī, gūstot lielu interesi un pozitīvas atsauksmes. Turpinot veiksmīgi iesākto, Nordea banka kā vienu no ilgtermiņa ieguldījumu tēmām šogad iekļauj arī nekustamo īpašumu. Diskusiju laikā ikviens saņems vērtīgus padomus, kā arī atbildes uz jautājumiem – kādēļ, kā un kur ieguldīt savus finanšu līdzekļus. Bankas eksperti seminārā:

  • aplūkos esošās un nākotnes ieguldījumu iespējas;
  • iepazīstinās ar galvenajām investoru kļūdām un kā no tām izvairīties;
  • dalīsies padomos, kā veiksmīgi ieguldīt ilgtermiņā;
  • stāstīs, kā psiholoģija ietekmē ieguldīšanu;
  • apspriedīs, kā politika un citi globāli notikumi ietekmē ieguldījumus;
  • analizēs nekustamo īpašumu kā investīciju.

“Nekustamais īpašums ir viens no populārākajiem investīciju risinājumiem, kas ilgtermiņā gandrīz vienmēr ir nesis pozitīvus rezultātus. Tomēr pirms mājokļa iegādes labi jāizvērtē, vai ieguldītos līdzekļus varēs atgūt un tie nesīs peļņu,” komentē Edgars Indrāns.

Tiešsaistes semināram, kas notiks 24. janvārī pulksten 10.00, var reģistrēties šeit: http://ej.uz/NordeaSeminars


Papildu informācijai:

Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs Latvijā; tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, E-pasts: edgars.zilde@nordea.com