Par automātiskā maksājuma aizstāšanu ar elektronisku regulāru rēķinu apmaksas pakalpojumu (ERRA) | Luminor

Atgādinām, ka no 2015.gada 1.janvāra automātiskais maksājums tiks aizstāts ar elektronisku regulāru rēķinu apmaksas pakalpojumu (ERRA).

Klienti, kas šobrīd izmanto automātiskā maksājuma pakalpojumu, aicināti pārliecināties, ka uzņēmums, kura pakalpojumiem tas tiek izmantots, ieviesīs automātiskā maksājuma aizstāšanu ar elektronisku regulāru rēķinu apmaksas pakalpojumu (ERRA). Ar uzņēmumu sarakstu, kas piedāvās veikt rēķinu apmaksu ar ERRA pakalpojuma palīdzību var iepazīties šeit.

Gadījumā, ja uzņēmums apmaksu ar šo pakalpojumu nepiedāvā, tad no 2015.gada 1.janvāra klientam pašam būs jāveic konkrētie maksājumi. To varēs izdarīt Nordea internetbankā vai Nordea  bankas klientu apkalpošanas centros.

Ņemot vērā, ka pēdējā diena, kad banka nodrošinās automātiskā maksājuma pakalpojumu, ir šī gada 30.decembris, tā ir arī pēdējā diena, kad banka veiks atkārtotus mēģinājumus veikt maksājumu, ja maksājuma dienā kontā esošie naudas līdzekļi nebūs bijuši pietiekami. Tādēļ aicinām nodrošināt, lai automātiskajam maksājumam nepieciešamie naudas līdzekļi ir pieejami 30.decembrī līdz pulksten 12:00.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Nordea Kontaktu centru katru dienu 24 stundas diennaktī pa tālruni 67 096 096 vai rakstīt info@nordea.com.