Privātmāju ciematā “Poķi” būs apskatāma “Atvērtā māja” | Luminor

SIA “Latio vērtētāji & konsultanti Vidzemē” jau ceturto reizi piedāvās iepazīt ekonomiskas, pārdomātas un kvalitatīvi būvētas dzīvojamās ēkas privātmāju ciematā “Poķi”. Šoreiz “Atvērtā māja” Valmieras pagastā, Priežu ielā 2, būs apskatāma 5. augustā no pulksten 10.00 līdz 15.00.

Pircēji arvien vairāk pievērš uzmanību  labai ēkas kvalitātei, sakārtotai apkārtējai infrastruktūrai un  komunikāciju pieejamībai. Tāpat interese pieaug par īpašumiem ar gaumīgu iekšējo apdari, kas neprasa papildu kapitālieguldījumus, turklāt nozīmīgāks kļūst arī racionāls māju iekšējais plānojums un funkcionalitāte.

Šā gada 5. augustā interesenti tiks iepazīstināti ar jaunuzceltu divstāvu dzīvojamo māju Valmieras pagastā. Mājas dzīvojamā platība ir 170,08 m2, zemes platība 2 497 m2, bet īpašuma kopējā platība – 205,03 m2. Mājas pirmajā stāvā atrodas plaša viesistaba ar virtuves zonu, kabinets, vannas istaba un saimniecības telpa, bet otrajā stāvā – trīs guļamistabas un liela vannas istaba.

Īpašums atrodas netālu no pilsētas konceptuālā privātmāju ciematā “Poķi”, kas sastāv no 38 zemes gabalu parcelācijām – šobrīd ir pabeigtas 6, bet būvniecības procesā 3 mājas. Tā tuvumā atrodas jaunuzceltais bērnudārzs “Burtiņš” un Valmieras Viestura Vidusskola. Ciematam ir harmonisks māju arhitektoniskais stils, sakārtota infrastruktūra, kā arī izbūvētas visas nepieciešamās komunikācijas.

“Pēdējo gadu laikā pieprasījums pēc aizdevumiem privātmāju iegādei ir palielinājies, jo īpaši pēc jaunām vai pilnībā  rekonstruētām ēkām. Iespējams, pieprasījuma pieaugumu ietekmē arī Būvniecības likums, kas stājās spēkā 2014. gada 1. oktobrī, kā arī tam sekojošās izmaiņas, kas būvniecības procesu ir ieliekušas “stingrākos rāmjos”.  Vidzemes reģionā jaunas daudzdzīvokļu mājas netiek būvētas un daži uzbūvētie projekti sen izpārdoti, tāpēc privātmājas iegāde ir alternatīva tiem, kas vēlas jau šodien dzīvot atbilstoši mūsdienu dzīves kvalitātes prasībām,” komentē Nordea bankas Reģionālā klientu apkalpošanas centra „Valmiera" vadītāja Sandra Rasnača.

Nordea banka mājokļa iegādei piedāvā izdevīgus aizdevuma nosacījumus:

  • Samazinātu komisijas maksu par kredīta izsniegšanu – 0,5%;
  • Bezmaksas konta atvēršanu un Zelta kredītkartes izsniegšanu hipotekārā kredīta klientam;
  • Iespēju atlikt pamatsummas maksājumus uz laiku līdz 12 mēnešiem, maksājot tikai kredīta procentus.

“Atvērtās mājas” apskate privātmāju ciematā “Poķi” būs lieliska iespēja ikvienam iepazīties un iegādāties jaunuzceltu dzīvojamo māju, kā arī izbaudīt tās gaisotni un saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par nekustamo īpašumu tirgu. Plašāku informāciju atradīsiet Nordea mājaslapas sadaļā Jaunie projekti, www.niv.lv vai zvanot pa tālruni 64207022.

Uz tikšanos pasākumā “Atvērtā māja”!


Papildu informācijai:

Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com