Rīgā rīkos starptautisku semināru ģimenes uzņēmumu īpašniekiem | Luminor

KPMG sadarbībā ar Nordea banku Rīgā rīkos pirmo semināru ģimenes uzņēmumu īpašniekiem, kurā diskutēs par aktuālajām norisēm un tendencēm ģimenes uzņēmumos Latvijā, Baltijā un Eiropā kopumā. Ģimenes biznesu eksperts no Vācijas Aleksandrs Koeberle-Šmits (Dr. Alexander Koeberle-Schmid) dalīsies ar pieredzi daudziem Latvijas uzņēmumiem vēl jaunā un aktuālā jautājumā – kā veiksmīgāk ģimenes biznesu nodot nākamajām paaudzēm. Tāpat uzņēmējiem būs iespējams uzzināt par ģimenes uzņēmumu investīciju piesaistes iespējām, kā arī par biznesu pārdošanas vai pirkšanas reģionālo specifiku.

Semināru vadīs KPMG Baltics eksperti, kas specializējušies ģimenes uzņēmumu jautājumos. Savukārt ar Eiropas un pasaules pieredzi un daudzu ģimenes biznesu veiksmes stāstiem iepazīstinās starptautiskais ģimenes uzņēmumu eksperts A. Koeberle-Šmits. Viņš pats ir ģimenes uzņēmuma pārstāvis ceturtajā paaudzē no Bavārijas reģiona Vācijā un ilggadējs daudzu veiksmīgu ģimenes uzņēmumu konsultants. Šobrīd Aleksandrs ir pieprasīts ģimenes biznesu konsultants Eiropas, Āzijas un Golfa reģiona valstīs, kā arī pasniedz ģimenes biznesu stratēģiju kursus Vācijas biznesa skolās.

Aleksandrs ir daudzu publikāciju un grāmatu autors par ģimenes biznesu veidošanu, attīstību un pārmantošanu, tostarp sarakstījis arī ģimenes biznesu īpašnieku vidū šobrīd populāro darbu – Ģimenes uzņēmumu pārvaldība (Governance in Family Enterprises).

Ilze Berga, KPMG Baltics SIA ģimenes uzņēmumu sektora vadītāja: “KPMG līdzšinējie pētījumi parāda, ka ģimenes uzņēmumos Baltijā saikne starp paaudzēm ir salīdzinoši vājāka, nekā vidēji Eiropā. Tas visdrīzāk skaidrojams ar to, ka lielu daļu ģimenes uzņēmumu Baltijā joprojām vada pirmās paaudzes pārstāvji, un vēl nav gūta pieredze par to, kādas problēmas vai pat biznesa sabrukšanu var radīt pēcteču savlaicīga nesagatavošana. Tāpēc novērojam arvien pieaugošu interesi par šiem specifiskajiem jautājumiem no daudziem vietējiem ģimenes uzņēmumu īpašniekiem, jo viņi sava biznesa nākotnes jautājumus uztver daudz personiskāk.”

Seminārs ģimenes uzņēmumu īpašniekiem notiks otrdien, 1. decembrī, Nordea bankas centrālajā biroja ēkā K.Valdemāra ielā 62, Rīgā. Semināra sākums pulksten 14.00. Pieteikties uz semināru iespējams, rakstot mvancanegravite@kpmg.com. Vairāk informācijas saitē šeit.

Par KPMG
KPMG ir starptautisks biznesa konsultantu kompāniju tīkls, kas sniedz audita, revīzijas, nodokļu un konsultāciju pakalpojumus. KPMG darbojas 155 valstīs un visā pasaulē nodarbina 162 000 strādājošo. KPMG Baltijas valstīs ir viens no vadošajiem profesionālu pakalpojumu sniedzējiem reģionā.


Papildu informācijai:

Signe Lonerte, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Nordea Latvija, tālr.:6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com