Rudenī Nordea banka piedāvās klientiem jaunu un ērtu norēķinu veidu – bezkontakta maksājumu karti | Luminor

Sekojot tendencēm un domājot par mūsdienīgu produktu piedāvājumu klientiem, Nordea Latvijā un Baltijas valstīs šī gada nogalē plāno ieviest inovatīvu un ērtu norēķinu līdzekli – bezkontakta maksājuma karti “Nordea Debit”.

““Nordea Debit” ir starptautiska MasterCard norēķinu karte, kas nodrošinās visas maksājumu kartes funkcijas, piedāvājot papildu iespēju – par pirkumiem vērtībā līdz 10 eiro norēķināties ar bezkontakta norēķinu funkciju,” skaidro Kitija Jansone, Nordea bankas Karšu produktu attīstības vadītāja Latvijā. “Bezkontakta norēķinu funkcija paredz, ka, lai samaksātu par pirkumiem līdz 10 eiro, “Nordea Debit” būs jāpietuvina POS terminālim. Šāds apmaksas veids ir ļoti ātrs un ērts, jo vairs neparedz kartes fizisku ievietošanu POS terminālī un PIN koda ievadīšanu.”

Papildu jaunajai funkcijai – bezkontakta norēķiniem – klientiem būs iespēja norēķināties arī vietās, kur tirgotājs nevar tiešsaistē kontaktēties ar banku, piemēram, lidmašīnās un uz prāmjiem. Savukārt, maksājot ar “Nordea Debit” par pirkumiem vērtībā virs 100 eiro, bez maksas tiks nodrošināta pirkuma apdrošināšana. Vairāk informācijas par pirkuma apdrošināšanas iespējām pieejama saitē šeit.

Ar “Nordea Debit” Nordea klienti varēs ātri un ērti piekļūt saviem naudas līdzekļiem gan internetā, gan izņemt skaidru naudu bankomātā. Līdzīgi kā esošajām Nordea Maestro norēķinu kartēm, arī “Nordea Debit” īpašnieki skaidru naudu bez komisijas maksas varēs izņemt Nordea bankas un bankas “Citadele” bankomātos visā Latvijā, kā arī Nordea bankomātos Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā un Krievijā.

Kā klienti iegūs “Nordea Debit”?

“Nordea Debit” būs  pieejama 2016. gada beigās, savlaicīgi informējot klientus par iespējām pieteikties jaunajam norēķinu kartes veidam.  Lai paplašinātu savas esošās norēķinu kartes iespējas, esošie Nordea klienti bezmaksas Maestro norēķinu kartes varēs samainīt pret jauno “Nordea Debit”.

Vairāk par bezkontakta kartēm aicinām uzzināt Latvijas Komercbanku Asociācijas izveidotajā infografikā šeit.


Papildu informācijai:
Signe Lonerte, Komunikācijas departamenta vadītāja Baltijas valstīs, tālr.: 6 700 5469, mob.: 29 116 146, signe.lonerte@nordea.com