Skrienam ar dziesmu! | Luminor

18. maijā ar sportisku garu Rīgas ielas piepildīs tūkstošiem skrējēju. Šis gads nav izņēmums un jau astoto reizi Nordea banka atbalsta maratona organizēšanu.

Šogad Nordea Rīgas maratona vadmotīvs ir „Skrienam ar dziesmu”. Maratons būs neparasts ar to, ka ir iekļauts Rīgas kā Eiropas Kultūras galvaspilsētas notikumu programmā un pārsteigs ar mūzikas un priekšnesumu daudzveidību, kas galvaspilsētas centrālo ielu, Rīgu un Latviju skrējiena dalībniekiem ļaus izbaudīt no cita – kultūrvēsturiska un izklaidējoša skatu punkta. Lai arī 18.maija kultūras programmas epicentrs atradīsies uz Brīvības ielas, „Skrienam ar dziesmu"  vadmotīvs tiks izvērsts arī pārējās jaunās trases daļās.

Nordea Rīgas maratona jaunā trase saglabās dalībniekiem ierasto un iecienīto starta un finiša vietu 11.novembra krastmalā, kā arī Eksporta, Hanzas, Elizabetes, Kaļķu ielu, Vanšu tiltu, Valdemāra ielu, Ķīpsalu un Krasta ielu. Jaunā trase nešķērsos Dienvidu tiltu un ļaus ievērojami samazināt Krasta ielas posmu, kas maratona un pusmaratona dalībniekiem bija īpašs izaicinājums karstos laika apstākļos.

Kā ierasts, skrējēju izvēlei ir pieejamas četras distances – maratona, pusmaratona, 10 km un 5 km distance. Nordea bankas klienti var izmantot 10% reģistrējoties skrējienam Nordea Rīgas maratona mājas lapā un Nordea Klientu apkalpošanas centros.

Turpinot veiksmīgi uzsākto tradīciju, arī šogad Nordea nodrošina iespēju dalību maratonā uzdāvināt saviem ģimenes locekļiem un draugiem. Tā būs veselīga un dzīvespriecīga dāvana ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam un, iespējams, kādam tieši šī dāvana palīdzēs pieņemt lēmumu par dalību maratonā. Uz tikšanos skrējienā ar dziesmu!