Spice Šopinga festivālā varēs saņemt īpašu Nordea Zelta kredītkartes piedāvājumu | Luminor

Spice Šopinga festivāla laikā, kas šogad notiks 12. jūnijā, Nordea klientu apkalpošanas centrā „Spice Home” klienti varēs saņemt unikālu piedāvājumu – Nordea Zelta kredītkarti uz pus gadu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Tā ir viena no bankas prestižākajām kredītkartēm, kas piedāvā plašu priekšrocību klāstu un jau iemantojusi klientu atzinību.

„Nordea Zelta kredītkartei ir elastīgs kredīta atmaksas grafiks, ārzemju ceļojumu apdrošināšanas polise, pirkumu apdrošināšana un daudz citu priekšrocību. Šo iemeslu dēļ, jo īpaši vasaras periodā, to visvairāk novērtē klienti ar dinamisku dzīvesveidu, kuri labprāt ceļo un vēlas justies droši un neierobežoti savās izvēlēs. Esam priecīgi, ka Spice Šopinga festivāla laikā mūsu klientiem būs unikāla iespēja saņemt Nordea Zelta kredītkarti ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem,” saka konsultāciju centra „Spice Home” vadītāja Daina Cinovica.

Spice Šopinga festivāla ietvaros, arī Nordea klientu apkalpošanas centrs „Spice Home” darbosies ar pagarinātu darba laiku  - līdz pat 1.00 naktī. Īpašais Nordea Zelta kredītkartes piedāvājums būs spēkā tikai festivāla laikā un konkrētajā klientu apkalpošanas centrā.

Nordea Zelta kredītkartes lietotājam ir pieejams ļoti plašs priekšrocību klāsts, piemēram, bezmaksas ārzemju ceļojumu apdrošināšana, īpašas atlaides, norēķinoties par pirkumiem dažādās tirdzniecības vietās. Lietojot  Zelta kredītkarti, iespējams izmantot  gan bankas piešķirto kredītlimitu, gan arī kartes kontā ieskaitīt savus līdzekļus.

Vairāk informācijas pieejama nordea.lv/zeltakarte.