Starptautiskā bērnu aizsardzības diena Nordea bankā | Luminor

Šodien visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Arī Nordea banka, atbalstot bērnu labklājību un drošību, vēlas veidot sociāli atbildīgu sabiedrību un veicināt ģimenes un profesionālās dzīves līdzsvaru.
"Ģimene ir viena no mūsu bankas vērtībām – mēs ticam, ka mūsu darbinieku apmierinātības un darba kvalitātes pamatā ir profesionālās un ģimenes dzīves balanss. Mūsu padarītie darbi un pakalpojumi ir novērtēti kā draudzīgi ģimenēm un bērniem, tāpēc ik dienu cenšamies rūpēties, lai darbinieki un viņu ģimenes piedalītos dažādās bankas aktivitātēs," uzsver Nordea bankas vadītājs Jānis Buks.


Par tradīciju jau ir kļuvusi Nordea “Ģimenes diena”, kuru šogad atzīmējam 1. jūnijā – Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā. Šī iniciatīva ļauj darbinieku bērniem un tuviniekiem iepazīt Nordea darba vidi un kvalitatīvi pavadīt laiku kopā, piedaloties dažādās aizraujošās aktivitātēs.


Ik gadu pieaugošā darbinieku interese, liecina par šāda pasākuma labvēlīgo ietekmi uz darba vidi, kuru ik dienu veidojam visi kopā. Tāpēc, novērtējot laiku, ko varam pavadīt ar ģimenēm, sveicam visus vecākus un bērnus Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā!


Papildu informācija:

Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com