Tagad uzlaboti ārzemju ceļojumu un pirkumu apdrošināšanas nosacījumi | Luminor

Nordea no šī gada 1. janvāra bankas maksājumu karšu īpašniekiem piedāvā uzlabotus pirkumu un ārzemju ceļojumu apdrošināšanas nosacījumus, nodrošinot vēl lielāku ērtību un drošības sajūtu dažādās dzīves situācijās. Zelta polisē apdrošināšanas limits ceļojumiem palielināts līdz 500 000 eiro, savukārt, ja pirkums apmaksāts ar Nordea Platinum, tā apdrošināšana būs spēkā 180 dienas.

Uzklausot klientu vēlmes, banka turpina attīstīt maksājumu kartes un ar to saistīto priekšrocību daudzveidību. Aizvadītā gada novembrī Nordea klientiem sāka piedāvāt jaunu maksājumu karti “Nordea Debit” ar bezkontakta funkciju. Savukārt decembrī bankas maksājumu karšu īpašniekiem sadarbības partneru priekšrocību programma kļuva pieejama visā Baltijā. 2017. gads ir aizsācies, klientiem piedāvājot uzlabotus ceļojumu un pirkumu apdrošināšanas nosacījumus.

“Bankas maksājumu karte savā ziņā ir klienta labākais draugs – tā vienmēr ir līdzi un noder, gan veicot ikdienas pirkumus, gan dodoties ceļojumā. Uzlabotie nosacījumi ceļojumu un pirkumu apdrošināšanai ir būtisks ieguvums mūsu klientiem dažādās, arī neplānotās situācijās, “komentē Kitija Jansone, Nordea bankas Karšu produktu un pakalpojumu attīstības vadītāja.

Izmaiņas pirkumu apdrošināšanas polisē

No  2017. gada pirkumu apdrošināšanas noteikumos ir palielināts dienu skaits, kad apdrošināšana ir spēkā. Līdz šim pirkumu apdrošināšana bija spēkā 60 dienas no pirkumu izdarīšanas brīža. Savukārt, no 2017. gada pirkumiem, kas lielāki par 100 EUR, pirkumu apdrošināšana būs spēkā:

  • 90 dienas, ja pirkums apmaksāts ar Nordea Debit, Nordea Credit un Nordea Gold;
  • 180 dienas, ja pirkums apmaksāts ar Nordea Platinum.

Izmaiņas ceļojumu apdrošināšanas polisēs

  • Zelta (klienti ar Nordea Gold maksājumu karti) polisē apdrošinājuma summa ārstēšanās izdevumiem, saslimšanai vai nelaimes gadījumiem ceļojuma laikā palielināta no 75 000 uz 500 000 EUR;
  • Zelta un Platīna (klienti ar Nordea Gold un Nordea Platinum) polisē precizēts termins “kartes turētāja laulātais/partneris”, bet izņemts – “civillaulības partneris”. Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, kartes lietotājam turpmāk nebūs jāsūta partnera deklarētā dzīves vieta, kas var nesakrist ar kopīgo dzīves vietu;
  • Standarta (klienti ar Nordea Credit vai PINS kredītkarti), Zelta, Platīna un Biznesa (klienti, kuriem ir MasterCard Biznesa kredītkarte vai MasterCard Biznesa karte) polisēm ir precizēts, ka ceļojuma atcelšanas segums pārstāj darboties brīdī, kad apdrošinātais ir sācis ceļojumu, nevis veicis reģistrēšanos ceļojumam, jo apdrošināšanas gadījums var iestāties arī no brīža, kad notikusi reģistrēšanās lidojumam līdz brīdim, kad klients uzsāk lidojumu.

Ceļojumu apdrošināšanas gadījumiem, kas iestājušies 2016. gadā un pirkumu apdrošināšanas noteikumiem, kas veikti no 01.01.2017. spēkā būs iepriekšējie noteikumi.

Noteikumu iepriekšējās un atjaunotās versijas pieejamas saitēs šeit:

 


Papildu informācijai:
Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs Latvijā; tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, E-pasts:edgars.zilde@nordea.com