Tiešsaistes seminārā par nekustamo īpašumu un citiem investīciju risinājumiem | Luminor

Lai veicinātu zināšanas un izpratni par ieguldījumu iespējām, kā arī palīdzētu izvēlēties piemērotāko un šajā brīdī visienesīgāko ieguldījumu veidu, Nordea aicina klientus un citus interesentus pievienoties semināram tiešsaistē šo piektdien, 9. decembrī, pulksten 11.00, iepriekš reģistrējoties saitē www.nordea.lv/seminari.

Tiešsaistes semināra laikā ar vērtīgiem padomiem ieguldījumu jomā dalīsies Nordea bankas Ieguldījumu konsultāciju un risinājumu nodaļas vadītāja Baltijas valstīs Anželika Dobrovoļska, savukārt papildus par ieguldījumu iespējām nekustamā īpašuma tirgū stāstīs Nordea Sadarbības vadītājs ar nekustamo īpašumu darījumiem Edgars Indrāns.

"Vairums cilvēku var atļauties novirzīt kaut vai nelielus finanšu līdzekļus ieguldījumu veidošanai, tomēr to nedara. Galvenais iemesls ir informācijas trūkums, kas veicina nedrošību. Patiesībā no investēšanas nav jābaidās – tā ir piemērota ikvienam," stāsta Nordea bankas ieguldījumu risinājumu un konsultāciju nodaļas vadītāja Baltijas valstīs Anželika Dobrovoļska.

Tiešsaistes semināri par ieguldījumu tēmu visās Baltijas valstīs tika rīkoti arī šī gada pavasarī, gūstot lielu interesentu atsaucību un pozitīvas atsauksmes. Ņemot vērā veiksmīgo pieredzi, Nordea banka turpina iesākto, iekļaujot arī padziļinātāku diskusiju par nekustamo īpašumu kā vienu no ilgtermiņa ieguldījumu risinājumiem. Diskusijas laikā ikviens saņems vērtīgus padomus, kā arī atbildes uz jautājumiem – kādēļ, kā un kur ieguldīt savus finanšu līdzekļus. Bankas eksperti diskusijas laikā:

  • aplūkos esošās un ieguldījumu iespējas nākotnē, iepazīstinās ar galvenajām ieguldītāju kļūdām un kā no tām izvairīties;
  • dalīsies padomos, kā veiksmīgi ieguldīt ilgtermiņā;
  • stāstīs, kā psiholoģija ietekmē ieguldīšanu;
  • apspriedīs, kā politika un citi globāli notikumi ietekmē ieguldījumus;
  • analizēs nekustamo īpašumu kā ieguldījuma veidu;
  • diskutēs, ar kādām problēmām var nākties sastapties, izīrējot nekustamo īpašumu.

“Nekustamais īpašums kā investīciju objekts īpaši attīstītajās valstīs vēsturiski sevi ir attaisnojis vairakkārt. Lai arī īpašniekam ir jāvelta pamatīgs laiks un enerģija tā uzturēšanai, liela iespēja nopelnīt pastāv gan no īpašuma izīrēšanas, gan vērtības pieauguma ilgtermiņā,” stāsta Nordea bankas Sadarbības vadītājs ar nekustamo īpašumu darījumiem Edgars Indrāns.

Tiešsaistes semināram, kas notiks 9. decembrī pulksten 11.00, var reģistrēties šeit.


Papildu informācija:

Edgars Žilde, Nordea bankas Latvijā Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com